Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Lpg'li Araç İçin Yazilim Guncellemesi

Gökhan Demir

Soru

Arkadaslar hepinize iyi aksamlar diliyorum. Benim soyle bir sorunum var aracim focus 3 2011 style plus ve lpg li.Dün ankara ford agacli yetkili ford servisine arac gincellemesi olup olmadigini sormaya gittim.bir cihaz taktilar ve aracta guncelleme oldugunu yazilim olarak (bd yazilimindan bj yazilimina yukselebilir) dedilir buraya kadar hersey normal arac lpg li oldugu icin usta biz guncelleme yapariz ama bi kagit imzalarsiniz tum sorumluluk sizde olur dedi lpg li araclarda aracta olan bi parca varmis -ismi aklima gelmedi- onda sikinti olur dedi sikinti olursa da ucreti 2500 tl civarinda dedi.Benim sorum lpg li arac yazilim yukseltilmesi sonrasi herhangi bi sikinti yaratirmi ozellikle lpli araci olup yazilimini guncelleyen veya bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa cok memnun olurum iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

valla benim arcta 2. viteste yokus cikarken yigilma yaptigini dusunuyorum gerci usta yokus yukari 2. viteste denedi sikinti yok dedi bi forum sitesinde burdada olabilir guncellemeyle bu sorunun kalktigi yaziyodu ondan dolayi yaptirmak istiyorum birde bu guncellemeyle gozle gorunur baska ne farkliliklar oluyor ki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

LPG'li araçlarda olan dediğine göre muhtemelen LPG kitinde de 2500 tl'ye sıfırdan LPG kiti takılır diye tahmin ediyorum.

Farklı bir servise daha sorun bence garanti olması için.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.