Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Amortisörlü Kaput

Önerilen Mesajlar

15 saat önce, Semih G. yazdı:

Bir kaç gün geç oldu ama kusura bakma abi artık :)
04a752f8619124998729700600e21e30.jpg
69eada453bc92a38fb97120f3af5b49b.jpg

Semih güzel olmuş çok yakışıklı duruyor.Eline sağlık civatayı kanala kontra yaptın değil mi.O civata o kanalda olacak kaymasın diye unutma

Osman Türkol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Semih güzel olmuş çok yakışıklı duruyor.Eline sağlık civatayı kanala kontra yaptın değil mi.O civata o kanalda olacak kaymasın diye unutma

Uzun olanı diyorsan oradaki kanala geçiremedim abi öyle yapınca sürekli kaydı. İyice geriye ittirip öyle sabitledim.

Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

Araba bos zamanlarinda sahra collerinde mi geziyor? Bu ne pasak be ya...

4 yıl  - 37bin km - 0 motor temizliği :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Hiç mi serviste bakım yaptırmadın?

Hep serviste bakıldı,hiç yıkanmadı... Hep bir bahaneleri oldu. Yok kimse kalmadı,yok çok sıra var v.s v.s

7 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Düzgün çalışıyorsa sorun yok Bursa dan geçersen ben el atarım Ankara dan geçersen Doğan el atar yaparız

Çalışıyor abi sıkıntı yok. Ama Doğan abi haklı Pazar günü gelsene sende buralara birlikte bakarsınız :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelmek isterim fakat bu aralar Ford un yeni projesini teslim etmek üzereyim.Pek ayrılamıyorum il dışına.Malum montaj anında makinaların yanında olmam gerekiyor.Ama bu nazik davete ilerki günlerde icabet etmek isterim.Size güzel günler dilerim pazar günü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelmek isterim fakat bu aralar Ford un yeni projesini teslim etmek üzereyim.Pek ayrılamıyorum il dışına.Malum montaj anında makinaların yanında olmam gerekiyor.Ama bu nazik davete ilerki günlerde icabet etmek isterim.Size güzel günler dilerim pazar günü.

Kolay gelsin o zaman abi sana,unutma kapımız her daim açık mutlaka bekleriz
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.