Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ttnet Müşteri Memnuniyetsizliği

Önerilen Mesajlar

8 gün önce TTneti aradım. İnternet hızımı arttırmak istiyorum dedim. Müşteri temsilcisi bir anlattı ki sormayın. Paketleri cilalayıp koydu önüme. Ne zamana aktif olur dedim. Bugün 1 saat içerisinde açılır dediler (külliyen yalan). Bugün ayın 18'i hala açılsın diye bekliyorum. En az 6 şikayet bıraktım. 2 tane de sitelerinin şikayet bölümüne yazdım. Tık yok. Müşteri temsilcileri program da arıza var giderildiğinde sorununuz hallolucak diyor. Bak sen şu işe. Türkiye geneline hizmet veren koskoca ttnet 8 gündür bir arızayı mı halledemiyor. Bu adamlar para kaybetmiyormu yahu. Nereden geliyor bu güven. Bırakayım diyorum. Bu da ttnet yani bir alışkanlık olmuş. Başka şirkete de geçiş yapamıyorum. Kullandığınız, tavsiye edeceğiniz bir şirket var mıdır? Ya da bir yöntem?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Twitter ve Donanımhaber'de TTNet'in destek sayfası var. Geçen yıl Twitter sayfasından yardım istemiştim. Müşteri Hizmetleri'nin 3 günde çözemediği sorunu 10 dakikada çözmüşlerdi. Twitter hesabınız varsa, kendilerini takibe alarak sorununuzu bildirmeyi deneyebilirsiniz. Muhtemelen özel mesaj yoluyla isim ve irtibat bilgilerinizi isteyeceklerdir.

https://twitter.com/ttnetdestek

Hala aynı şekilde yardım ediyorlar mı bilmiyorum.

Denemekte fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke aradığımda bi teknik ekibe falan yönlendirseler "bak biri ilgileniyor" falan diycem de müşteri temsilcisi kıytırık geliyo. "efendim halletmeye çalışyorlar" diyince bende şartel atıyor. Görüştürsene beni onlarla sen niye araya giriyosun biliyim ben de ne olduğunu en azından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke aradığımda bi teknik ekibe falan yönlendirseler "bak biri ilgileniyor" falan diycem de müşteri temsilcisi kıytırık geliyo. "efendim halletmeye çalışyorlar" diyince bende şartel atıyor. Görüştürsene beni onlarla sen niye araya giriyosun biliyim ben de ne olduğunu en azından.

Twitter'daki ekip teknik destek konusunda yeterli bilgiye sahipti (Umarım şimdi de öyledir).

Bu arada yeri değil ama araya sıkıştırayım; TTNet mevcut ADSL abonelerini, talep edilirse Fibernet'e geçiriyor. Ücret değişmiyor. Yani şu an ne kadar ödüyorsanız, fiberde de o kadar ödeyeceksiniz. Tek yapılması gereken uyumlu bir modem satın almak. Bulunduğumuz yerde fiber altyapısı olduğu için geçmeyi düşünüyorum.

EK: Ben mesajı yazarken konu fibere gelmiş zaten :)

Kürşat Demirci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiber altyapısı işine kimler bakıyor ki? Şirketler mi, devlet mi? Kime başvurmak lazım ya da başvursak bizi takarlar mı ? Sorular sorular :)

Bildiğim kadarıyla şirketler fiber kablo döşemek istedikleri yeri belirlerler, başvurularını yaparlar ve belediyeden onay beklerler. Onay verilince de altyapıyı kurarlar.

Eğer bulunduğunuz bölgeye bir şekilde fiber kablo döşenmişse, Superonline veya TTNet'e başvurarak binanıza da bu hizmetin verilmesini talep edebilirsiniz. Fakat fiber internet hizmeti genelde sitelere veriliyordu. Tek bir apartmana fiber hizmeti verilmesini istiyorsanız, apartman sakinleri olarak toplu başvuru yapmanız gerekebilir.

Eğer size yakın bölgeye fiber kablo gelmediyse, yani altyapı yoksa ilgileneceklerini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternet aboneliğimi iptal etmek istiyorum diye arayın sorununuzu 2 dk içinde çözerler... :)

Bu söylediğiniz kesin bir çözüm bu hafta son pazar gününe kadar oldu oldu olmadı. abonelik iptal sonuçta diğer şirketler de şu an aldığım hızda hizmet verebiliyorlar. en azından ttnet ile uğraşmam :D

Bildiğim kadarıyla şirketler fiber kablo döşemek istedikleri yeri belirlerler, başvurularını yaparlar ve belediyeden onay beklerler. Onay verilince de altyapıyı kurarlar.

Eğer bulunduğunuz bölgeye bir şekilde fiber kablo döşenmişse, Superonline veya TTNet'e başvurarak binanıza da bu hizmetin verilmesini talep edebilirsiniz. Fakat fiber internet hizmeti genelde sitelere veriliyordu. Tek bir apartmana fiber hizmeti verilmesini istiyorsanız, apartman sakinleri olarak toplu başvuru yapmanız gerekebilir.

Eğer size yakın bölgeye fiber kablo gelmediyse, yani altyapı yoksa ilgileneceklerini sanmıyorum.

evet bize yakın bir yerde alt yapı yok o yüzden umutlanmamak en iyisi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha düşük maliyetli olduğu için Superonline Fibere geçtim, verilen teknik destekten de bağlantı hızı ve kararlılığından da oldukça memnunum.

Hoş TTNet varken de çok sorun yaşamamıştım.

Benim eski evde SOL fiber vardı. Çok memnundum ..ama yeni eve bir türlü gelemediler. 6 aydır kazıyorlar çalışıyorlar.

TTise geçen hafta acaip iyi bir kumpanya yaptı . Yalın fibernet olarak 20 Mbps hız sınırsız internet fiyatını 1 yıl kontratta 69dan 39a indirdi, üstelik her türlü vergi masraf dahil ( Düşün 8 GB limitli SOLe 35.5 veriyordum). Söylenen zamanda geldiler gayet kooperatif bir şekilkde eksikleri başka ekip getirerek yaptılar.

Şimdilik düşük upload hızı ve zayıf modem anteni dışında bir sorunum yok. İnşallah devam eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim eski evde SOL fiber vardı. Çok memnundum ..ama yeni eve bir türlü gelemediler. 6 aydır kazıyorlar çalışıyorlar.

TTise geçen hafta acaip iyi bir kumpanya yaptı . Yalın fibernet olarak 20 Mbps hız sınırsız internet fiyatını 1 yıl kontratta 69dan 39a indirdi, üstelik her türlü vergi masraf dahil ( Düşün 8 GB limitli SOLe 35.5 veriyordum). Söylenen zamanda geldiler gayet kooperatif bir şekilkde eksikleri başka ekip getirerek yaptılar.

Şimdilik düşük upload hızı ve zayıf modem anteni dışında bir sorunum yok. İnşallah devam eder

Verdikleri modemin markasını öğrenebilir miyim Cenk Bey?

Kürşat Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.