Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane Mı Focus Mu?

Aykut Karagöz

Önerilen Mesajlar

Ben Ankara'ya Fiesta kiralayıp gitmiştim. Arkadaşımda megane 2 dci vardı..

Akşam arkadam geldi bu araba kaç motor ne beygir sana yetişemedim virajlada dedi.. Sen arabayı değiş dedim bununla zor yetişirsin benden birkaç gün sonra gitti sattı fiesta aldı :D Focus'u siz düşünün işte.. 

Yol tutuş konusunda şüphesiz dağlar var.

daha neler...

focus yokken reno vardı buralarda...hey yavrum hey :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim gerçekten açıklayıcı uzun uzun yazmışsınız :)

bilemiyorum focus tamam ford ama arkadaşın focusuna binince benim arabam daha güzel demiştim geçen sene ama artık alıcı gözü ile bakmaya başlamalıyım :)

focusta da karar vermiş değilim gerçi cruse ve civic de düşünüyorum yani kararsızım bu ara

Cruze u hic sevmedim. Ne kadar guzel gorunurse gorunsun sevemedim.

Civic e gelince bir arkadasim 2009 model otomatik vjtes bir civic aldi. Ancak " 2000 model polo classicten daha fazla ses var bunun icinde citirti eksik olmuyor" diye satti. Ha birde yakitindan sikayetci olanlar cok. Torkunun da cok dusuk oldugunu soyluyorlardi. Ama yuksek devir cevirmek icin iyi bir secenek.

Ayni rakamlara opel astra da alinabilir. Sorunlu falan derler opel icin ama fena araba da degil disaridan gordugum kadari ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence

- Tercihinizi beklentileriniz belirler, heves yetmez ne istediğinizi iyi tanımlamanız lazım...

- İkinci elde belki de marka model kadar bulunan aracın durumu ve fiyatı da önemlidir

- Gözünüze kestirdiğiniz aracı mutlaka kullanıp deneyin, en kötü ihtimalde kiralayın, kiralık araçlar hor kullanılmış bile olsa genel bir fikir verir

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar çok teşekkür ederim hepin, ayrı ayrı kendinizce konuya açıklık getirmişsiniz...

Anlaşılan cruze ve civic'den uzak durmak gerekecek o fiyat aralığında da en mantıklı seçenek focus gibi görünüyor, ben yavaş yavaş 2.el sitelerini taramaya başlayayım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar çok teşekkür ederim hepin, ayrı ayrı kendinizce konuya açıklık getirmişsiniz...

Anlaşılan cruze ve civic'den uzak durmak gerekecek o fiyat aralığında da en mantıklı seçenek focus gibi görünüyor, ben yavaş yavaş 2.el sitelerini taramaya başlayayım :)

Önemli olan beklenti ve amacınız. Focus dinamik sürüş karakterli güçlü ve tutulan bir araç. Ama bunlara önem veriyorsanız bunlar önemli. Sonuçta beğeniler herkezde değişir. Megane'da konforlu sessiz ve dizel motor yeterli ve tutumlu. Ne umduğunuz önemli. Bunlar aynı sınıfta farklı karakterde araçlar. Siz ne istiyorsunuz, sizin için ne önemli?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli olan beklenti ve amacınız. Focus dinamik sürüş karakterli güçlü ve tutulan bir araç. Ama bunlara önem veriyorsanız bunlar önemli. Sonuçta beğeniler herkezde değişir. Megane'da konforlu sessiz ve dizel motor yeterli ve tutumlu. Ne umduğunuz önemli. Bunlar aynı sınıfta farklı karakterde araçlar. Siz ne istiyorsunuz, sizin için ne önemli?

Aslında ben hepsinden biraz istiyorum cruze görünümü civic iç dizaynı megane konforu focus atikliği :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.