Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Hb 2013

Guest mehmet salih kan

Soru

Guest mehmet salih kan

Merhaba arkadaşlar dün focus için bayiye gittik fiyatta anlaştık gibi uygun rengi için diğer bayilere bakacaklardı. 1.6 trendx benzinli hb modele 43000 civarı anlaştık gibi. 1000 lira kapora bıraktık trafik plaka masrafları onlara ait. Ekstra park sensörü verecekler kolçağın ücretinin yarısını almayacaklar paspas ilk yardım seti verecekler. Kül kahverengi istedik güzel görünüyordu broşürde. Diğer bayilerde daha bakılacak varmı bu renginden beklemeden alabilirmiyiz diye. Sizlere danışmak istediğim konu fiyatta daha da düşürülebilir mi yada ekstradan istemem gereken bir hediye var mı. Birde en önemlisi bu renk konusu bu rengi daha önce araba da gören var mı yakışıyor mu acaba. Şu anki aracım siyah ve her gün yıkasam da fayda etmiyor. Beyaz renk ise gözüme basit göründü yanlış anlaşılmasın lütfen. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba arkadaşlar dün focus için bayiye gittik fiyatta anlaştık gibi uygun rengi için diğer bayilere bakacaklardı. 1.6 trendx benzinli hb modele 43000 civarı anlaştık gibi. 1000 lira kapora bıraktık trafik plaka masrafları onlara ait. Ekstra park sensörü verecekler kolçağın ücretinin yarısını almayacaklar paspas ilk yardım seti verecekler. Kül kahverengi istedik güzel görünüyordu broşürde. Diğer bayilerde daha bakılacak varmı bu renginden beklemeden alabilirmiyiz diye. Sizlere danışmak istediğim konu fiyatta daha da düşürülebilir mi yada ekstradan istemem gereken bir hediye var mı. Birde en önemlisi bu renk konusu bu rengi daha önce araba da gören var mı yakışıyor mu acaba. Şu anki aracım siyah ve her gün yıkasam da fayda etmiyor. Beyaz renk ise gözüme basit göründü yanlış anlaşılmasın lütfen. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Boya ölçümü yaptırın öncelikle....
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@,

LPG takılacaksa bir şey diyemem ama ben şu an araba alacak olsam ya 1.6 Ecoboost ya da 1.0 Ecoboost alırdım. Her ne kadar yola çıktığımda anlık tüketim değerlerinin 2-3-4 seviyelerinde gidip geldiğini gördükçe insan ayrı bir havaya giriyor olsada benzinli tadı yok. Olamazda zaten. Biz de kendimizi ekonomi yaparak teselli ediyoruz işte.

Ama yapılacak km çok değilse ısrarla 1,0 ecoboostu öneriyorum.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest mehmet salih kan

Hocam sanırım yılda 30 bin km yapıyorum en az buda hesaplayınca bayağı külfetli oluyor mecburi lpgyi düşündürüyor insana dizel içinse o farkı kapatmak için en az bi 5 sene geçmesi gerekiyor ki değmiyor şahsen benim gözümde. Bu arada cevaplarınız için teşekkür ederim sağolun lpg bölümüne bakayım en uygunu için sanırım ford olarak landi renzo öneriyoruz demişlerdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam dediğiniz gibi bütçe de kısıtlı haklısınız şimdi bende olan aracım en alt model bayağı eksik hissettiriyor kendini ama elimizdeki para ve çekilecek kredi ancak buna denk geliyor

Hayırlısı olsun, aldığınızda resimleriyle beraber tanıtırsanız seviniriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bence de arkadaşların dediği gibi 1.0 ecoboost daha mantıklı olacaktır 7 litre ortalama yakacak demişiniz 7 litre ortalamayı ben karışık 1.6 ecoboostta tutturuyorum .1.0 ecoboost ta da 7 litre ortalama yakarsınız ama performanslı ve şehir içi ağırlıklı kullanımda ..Eğer 1.0 ecoboostla 7 litre ortalamayı tutturursanız lpg li focusta da 9-10 litre tüketiminiz olur.ama dediğim gibi eğer 1.0 da 7 litre tüketecek şekilde kullanırsanız eğer lpg de de 9-10 litre tüketirsiniz...şöyle deyim lpg li focusla  son indirimlerle birlikte 22-25 kuruş yakarsınız .birde benzin de harcıyor lpg li araçlar ilk çalışmada .özellikle kışın benzin tüketimi de fazla olacaktır lpg li aracın. 1.0 ecoboost focuslada 27-30 kuruş yakarsınız birde vergi avantajı var 1.0 ecoboostun...yani lpg de 1.0 ecoboosta göre her 1000km de 40-50 tl karınız olur en fazla . birde arabanızın orjinalliğini bozdurmamış olursunuz lpg den kaynaklanan sorunlardan da kurtulmuş olursunuz 1.0 ecoboost alırsanız eğer ...lpg içinde landirenzo ford için güzel bir seçim olur .landirenzodan memnun kalırsınız kesinlikle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest mehmet salih kan

Sanırım haklısınız arkadaşlar arada pek fiyat farkı da yok ve yine dediğiniz gibi değerlere şimdi bakınca 7 litre yakmam için deviri 4000den aşağı düşürmemem gerekir yarın bi satıcı ile tekrar konuşayım en iyisi daha aracı bulmadılarsa bunun için baksınlar. Teşekkürler tekrardan bilgileriniz için arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Lpg takınca garanti dışı kalacak sıfır araba. Belki lpg takılmasaydı motorda sorun verecekti takıldı yinede verdi.Ama bunu servislere anlatmak imkansız.Motordaki herhangi bir sorunu kesinlikle garantiden yapmıyorlar lpg olunca.Lpg ne kadar verimli olur,sorun çıkarır mı pek bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.