Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Titreme ve silkeleme icin guncelleme yapildi yaklasik 150 km sonra ayni sorunlar nuksetti. Bu hafta ici servise gidecem. Teknisyen sikinti gecmezse keceler degisecek dedi. O da olmazsa kavrama degisecek dedi. Kafamdaki plan araci yaptirip acilen satmak. Bu sacma sikintilardan dolayi aractan nefret ettim. Satip coralla yeni kasa alacam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Titreme ve silkeleme icin guncelleme yapildi yaklasik 150 km sonra ayni sorunlar nuksetti. Bu hafta ici servise gidecem. Teknisyen sikinti gecmezse keceler degisecek dedi. O da olmazsa kavrama degisecek dedi. Kafamdaki plan araci yaptirip acilen satmak. Bu sacma sikintilardan dolayi aractan nefret ettim. Satip coralla yeni kasa alacam.

Otomatik vites ise onu da bir arastirin derim. Şuan çoğu marka da otomatik vites teknolojisi yeni. Bir tek Honda ve Mazda otomatik vites problem çıkarmıyor. Iyi araştırma yapın derim. Bende sizin gibi düşünüyordum ama şimdi 2 sene bekleyeceğim. 1 sene garanti uzattım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:) insallah soner bey temennimiz o. Olmadi kavrama degisecek

5000 km yi bulmadan satarim bunu. Focusun bu arizasi beni aractan soguttu. Sanirim bu focuslarin bir kisminda var. Basusta powershifti yerden yere vuruyor. Ozellikle sanzumanin vitese hazirlama sesi tam bir facia. Hic bir aracta duymadigim ses. Ama hakkini vermek lazim arac cok seri ve keskin yerlerde yol tutusu cok iyi bir de bu ariza olmasa harika diyecegim ama diyemiyorum ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:) insallah soner bey temennimiz o. Olmadi kavrama degisecek

5000 km yi bulmadan satarim bunu. Focusun bu arizasi beni aractan soguttu. Sanirim bu focuslarin bir kisminda var. Basusta powershifti yerden yere vuruyor. Ozellikle sanzumanin vitese hazirlama sesi tam bir facia. Hic bir aracta duymadigim ses. Ama hakkini vermek lazim arac cok seri ve keskin yerlerde yol tutusu cok iyi bir de bu ariza olmasa harika diyecegim ama diyemiyorum ;)

2015 yılında 3 adet yeni otomatik araç gelecek, onları denersiniz birde. Şuankinden farklı hepsi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizler kısa çöpü çekenler olarak mağduruz. Aslında sikinti arıza olması değil, müşteriye olan tavrı insanın canını sıkıyor. Sen 50000 tl araba alıyorsun problemin giderilmesini istersin tabiki. Bu arıza bir benim aracımda olsa onada eyvallah, ama dünya çapında yaygın bir arıza. Bunun giderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben her zaman sölüyorum. Aracımdan çok memnunum, uzunyolda keyif alıyorum. Ama bir çözüm yoksa bir müşteri gider başka bir müşteri gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizler kısa çöpü çekenler olarak mağduruz. Aslında sikinti arıza olması değil, müşteriye olan tavrı insanın canını sıkıyor. Sen 50000 tl araba alıyorsun problemin giderilmesini istersin tabiki. Bu arıza bir benim aracımda olsa onada eyvallah, ama dünya çapında yaygın bir arıza. Bunun giderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben her zaman sölüyorum. Aracımdan çok memnunum, uzunyolda keyif alıyorum. Ama bir çözüm yoksa bir müşteri gider başka bir müşteri gelir.

Soner, geçmiş olsun, umarım mağduriyetiniz istediğiniz gibi sonuçlanır,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öpülmek kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin ben öyle yapıyorum :P

Yakup bey yenisini alırsınız diyor ama ben aracı sıfır 53 e aldım yenisini bir sordum 70 binliraları buluyor yani zevk hiç bitmeyecek gibi . 

Aydın Genç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracimi bugun teslim aldi keceler degismisti. Araci teslim aldiktan yarim saat sonra titreme silkeleme sorunu yine nuksetti. Alip araci servise verecem. Ya sanzimani degistirsinler ya da bana parami iade etsinler. Ford Aldigima pisman oldum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracimi bugun teslim aldi keceler degismisti. Araci teslim aldiktan yarim saat sonra titreme silkeleme sorunu yine nuksetti. Alip araci servise verecem. Ya sanzimani degistirsinler ya da bana parami iade etsinler. Ford Aldigima pisman oldum

Balatalari ve kavramayı değiştirecekler. Aracin yakıt sisteminde bir revizyon yapacaklar. Aracınız 1 litre fazla yakacak. Benim 8.4 olan ortalama 9.4 e çıktı. Tahminen aracın sanziman ile motor arasinda bir yazılım güncellemesi yapıldı. Daha bir problem ile karşılaşmadım. Sürmeye devam. ..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.