Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes A Serisi - Beklentileri Karşılıyor Mu?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Bana da birisi bmw alsa bende bu tepkiyi verirdim. Rengi farketmez. Kırmızı olmasa da olur :D :D Hatta plakası merve bile olsa olur. :D Yeterki bedava olsun. :D :D  
İlk okuduğumda merve, ayşe, fatma plakalı, hatta dışkı renkli olsun bedava bile istemiyorum focusu verip onu alıyım yeter diycektim de Mertol abinin cevabından sonra bu düşünceler yalan oldu : :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mervenin o adama sunduklarini senin de verebilecegine inaniyorsan neden olmasin? Sansini dene istersen

Merve'nin o adama sunduklarını sunamadığım için kendi paramla anca Focus'a biniyorum işte. 

Mesele karşı cinsten kodaman birini bulmakta, göster kendini Ümit 

Mervenin ki kadar olmasa da böyle birisi var aslında ama ne o beni seviyor, ne de ben onu seviyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

w

İlk okuduğumda merve, ayşe, fatma plakalı, hatta dışkı renkli olsun bedava bile istemiyorum focusu verip onu alıyım yeter diycektim de Mertol abinin cevabından sonra bu düşünceler yalan oldu : : :)
Yahu ne dedim ki.. Bana da alan olaydi ya getirmis, baktim orta super geliyor gelisine bi vole vurayim dedim napayim.. : :)
Merve'nin o adama sunduklarını sunamadığım için kendi paramla anca Focus'a biniyorum işte. 

En guzeli.. focus iyidir iyi.. : :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu otomobilin Mercedes logosunu hak ettiğini düşünmüyorum. Mercedes bence bu modelinde sportif tasarım anlayışını marka imajına yakışmayacak bir şekilde kullanmış.

Tasarım göreceli olarak güzel ama bir Mercedes değil. Yinede alacaklara hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu otomobilin Mercedes logosunu hak ettiğini düşünmüyorum. Mercedes bence bu modelinde sportif tasarım anlayışını marka imajına yakışmayacak bir şekilde kullanmış.

Tasarım göreceli olarak güzel ama bir Mercedes değil. Yinede alacaklara hayırlı olsun.

94 yaşındaki biri için hiç bilgece sözler değil, Mercedes üretimiş Mercedes'tir ve doğal olarak Mercedes'in imajı da buna göre bir miktar değişecektir.

Hele bir de buna bak: http://autoblackzone.com/2014-mercedes-c63-amg-edition-507-review/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

94 yaşındaki biri için hiç bilgece sözler değil, Mercedes üretimiş Mercedes'tir ve doğal olarak Mercedes'in imajı da buna göre bir miktar değişecektir.

Hele bir de buna bak: http://autoblackzone.com/2014-mercedes-c63-amg-edition-507-review/

Linkteki aracın jantları çok kötü değil mi sizce de? Güya AMG ama şahin'e takılmış apaçi jantlarından hallice gibi geldi bana.. Öyle içini çok gösteren, bol boşluklu jantlar pek hoşuma gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Linkteki aracın jantları çok kötü değil mi sizce de? Güya AMG ama şahin'e takılmış apaçi jantlarından hallice gibi geldi bana.. Öyle içini çok gösteren, bol boşluklu jantlar pek hoşuma gitmiyor.

Hııı, çok kötü, çok, sırf o yüzden almaktan vazgeçtim... 

Bu işler zevk meselesi Alperen, beni rahatsız etmedi, özellikle paketin tümüne bakınca...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hııı, çok kötü, çok, sırf o yüzden almaktan vazgeçtim... 

Bu işler zevk meselesi Alperen, beni rahatsız etmedi, özellikle paketin tümüne bakınca...

Abi elbette zevk meselesi, zaten senin paylaşımına değil direkt jantlara laf ettim. Bir de arabanın bütününü değil sadece jantları beğenmediğimi söyledim. Yoksa araba jilet gibi maşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi elbette zevk meselesi, zaten senin paylaşımına değil direkt jantlara laf ettim. Bir de arabanın bütününü değil sadece jantları beğenmediğimi söyledim. Yoksa araba jilet gibi maşallah..

Ben de zaten alınmamştım, demek istediğim araç bu iken jantlar kimin umurunda... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.