Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus 3 Hb Sytle Paket

Bahadır Soylu

Soru

Şubat 2013'ün başında 2012 model Yeni Focus 3 HB Style paket araç aldım. Bu araçta aşağıdakilerden hangileri olmalı yada ek olarak temin edebilirim? Çünkü eniştem Ocak 2013 başında Focus 3 HB Style Plus araç aldı ve bluetooth, sesli komut vs. var. Ancak satış temsilcisi hanım bu özelliklerin artık titannium pakette olduğunu söyledi ve bunları almak içinde smart paket almak gerekiyormuş. 

1- Elektrikli, ısıtmalı, aydınlatmalı ve katlanabilir yan aynalar

2- Blutooth

3- Sesli Komut

4- Sony Ses Sistemi

5- SYNC sistem

Şimdiden teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şubat 2013'ün başında 2012 model Yeni Focus 3 HB Style paket araç aldım. Bu araçta aşağıdakilerden hangileri olmalı yada ek olarak temin edebilirim? Çünkü eniştem Ocak 2013 başında Focus 3 HB Style Plus araç aldı ve bluetooth, sesli komut vs. var. Ancak satış temsilcisi hanım bu özelliklerin artık titannium pakette olduğunu söyledi ve bunları almak içinde smart paket almak gerekiyormuş. 

1- Elektrikli, ısıtmalı, aydınlatmalı ve katlanabilir yan aynalar

2- Blutooth

3- Sesli Komut

4- Sony Ses Sistemi

5- SYNC sistem

Şimdiden teşekkürler. 

1- Eğer manuel olacaksa araç style'da var

2 ve 3 aynı şeyler şuan sıfır araçlarda bulunmuyor.(stoklar hariç) (SYNC yokken bu vardı,style'da yine yoktu eniştenize oldukça eski stok aracını vermişler)

4- Titanium üzerine smart almalısınız

5- Titanium ile standart.

Temin etmeniz gereken şuan sony sistem ve bt sanırım. Sony'yi hallederiz de bt biraz zorlayabilir :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Aracımı bugün teslim aldım ve Sony ses olayını yine sordum bu araca olmuyormuş! Hayırlısı olsun.

Olmuyor dediği şeyler ekstra hoparlörler felan onları istersen takarsın istersen takmazsın görüntü olarak sony çalar'ı takarsınız hocam.Forumda örnekleri var.

bizim aracımız 2012 hb focus 3 style bu dediklerinizi hepsi var ve araç standart diye düşünüyorum :)

Hocam ortada karışıklık veya hata yok. Yukardaki başlığa dikkatli bakmanız yeterlidir.

Değişti donanım 2012 model olması birşey değiştirmiyor hatta bu dönem 2012 model olarak tam 18 ay satış yapıldı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vallahi sıradan zekası olan ve fakat okumuş bir birey olarak ben Ford/Otosan'ın donanım cambazlıklarından usandım, zaten bulmaca çözmeyi sevmem, hiç uğraşmıyorum ne var ne yok.

Zaten tüketicinin öğrendiğini fark ettikleri an değiştirip yeni konfigürasyonlar üretiyorlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.