Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tesadufen Fark Ettim

ibrahim günal

Önerilen Mesajlar

İşte bende bunu söylemeye çalışıyorum hep Golf evrim geçirmemiş gibi görünüyor ama Focus sürekli değişim peşinde.. :)

f3'ün Sedanı Kurtarıyor durumu da Hatchback 'in hiç şansı yok  :wacko: 

Ama f2,5 dedin mi birde füme veya siyah de tadından yenmez... :nazar:

Bu tamamen göreceli bir durum, tam tersini düşünüyorum bende..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes kendi arabasının tasarımını beğenmiş

Burada biraz neden - sonuç ilişkisi hatası var sanki...

Herkes kendi arabasını beğenmiş yerine şöyle desek: "Herkes beğendiği arabayı satın almış"

Ben Mk3'ü benim olduğu için beğenmiyorum, beğendiğim için aldım. Ve Mk2'ye ısınamadığım için 10 yıl Mk1 kullanmak zorunda kaldım! ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada biraz neden - sonuç ilişkisi hatası var sanki...

Herkes kendi arabasını beğenmiş yerine şöyle desek: "Herkes beğendiği arabayı satın almış"

Ben Mk3'ü benim olduğu için beğenmiyorum, beğendiğim için aldım. Ve Mk2'ye ısınamadığım için 10 yıl Mk1 kullanmak zorunda kaldım! ;)

Aynen herkes beğendiği arabayı satın almış :yeah:

Bence diyoruz ya abi..  :D  

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama biraz havada kalıyor bu tabir. Sıfır araba alan birinin seçeneği yokki :) Benim yorumum genel bir birikim diyebilirim çünkü aşırı fazla kişi ile muhabbet döndürüyorum haliyle.. Ben arka tasarımda oldum olası f2 yi beğenmedim ve f3 ondan kötü oldu benim gözümde hala ilk kasa daha güzel. Hb olarak sedan olarak her türlü f3 number 1. Ön tasarımda ise f2 yi beğenmediğinizden ailecek pas geçmiştik :) Focus 3 ön ise bazı renklerkle çok iyi ve modern :yeah: Dediğim gibi hiç beğenmeyenler de var. Neyse canım tasarım zevk ama önemli etken :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vakti zamanında F2yi oldukça seviyordum, az kalsın alıyorduk zaten. F3 çıktığında beni hiç etkilemedi ne önü ne arkası ilgilenmedim bile. Astra mesela oldukça etkilemişti beni uzun uzun incelemiştim sevmiştim zaten zaten Astra alıcaktım, mantık F3e yönlendirdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.