Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

8" Navigasyon Ekranlı Sony'lerin Önceki Üretimlere Takılması

Murat Arık

Soru

Arkadaşlar 2012 Haziran üretimi Focus III 1,6 TDCI Titanyum Smart+Teknolu aracım için üzerindeki Sony sistemi çıkarıp 8" navili sony sistemi takmak istediğimi servise sordum. İlginç bir cevap verdi ve bundan haberinin olmadığını belirtti. Ayrıca gelecek olan yeni sistemin araca uygunluğunun kesin olamayabileceğini söyledi. Yani uyumsuzluk ihtimali varmış. Eğer bu yeni sistem takılamazsa üzülmem de değil hani. Sizce bu değişim yapılabilirmi...

Benim aracın bir kaç resmi aşağıdaki linkte mevcuttur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı üyeler kimi yerde çalışır kimi yerde çalışmaz diyorlar buna ne diyeceksiniz.Bende bu ürünü takmayı çok istiyorum o yüzden bir bilgi almaya çalışıyorum.

Hocam trendde bile çalıştıranı gördüm. Dediğim sekilde gereken hersey yapılırsa çalışır bu kadar basit.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aldığınız sitenin umrunda olmaz sizin nasıl çalıştıracağınız. Sitemizde yapanların ne yaptığı ortada gerisi parçaya kalmış bunda daha soracak nedir bende anlamış değilim.

Sizin anakartınız da parça takmalık yer var ve takarsanız çalışır çünkü doğru ürünü alıyorsunuz mantık bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sıkıntıya mahal yok artık. amerika versiyonu olmasa bile büyük ekranlı dokunmatikler artık avrupadan türkiye ye geldi bile. servisler konu hakkında bilgilendirilmişlerdir muhakkak. uymluluk durumları satışa çıktıktan sonra belli olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sıkıntıya mahal yok artık. amerika versiyonu olmasa bile büyük ekranlı dokunmatikler artık avrupadan türkiye ye geldi bile. servisler konu hakkında bilgilendirilmişlerdir muhakkak. uymluluk durumları satışa çıktıktan sonra belli olur.

Sıkıntı radyo oluyor biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Avrupa versiyonunda radyo ve navigasyon sorunları çözülür (gerçi radyo için zaten bir çözüm var galiba). Ama yine de sisteme entegre bir çok modülün olması sıkıntı. Tahminimizden zor olabilir. Mesela makyajlı versiyonlarda dikine park özelliği olacak. Demekki park modülü değişiyor. Sync modülü zaten değişik. Kapı kilidi de teyp üzerinden kapı koluna alınmış. Kuvvetle muhtemel tesisatta bazı değişikler yapılmış. Yani biraz uğraştırabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Almışolduğum parçalar umarım uyar.

Bu parçalar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum almam gereken başka parça varmı? Aracım 2013 focus tdci tit smrt tekno paket.

Servisleri bırak koskoca ford bilmiyor 10 gün oldu aradım durumu anlattım amerikadan 8 inç orjinal navigasyon alacağım bizim araca uyarmı diye sordum hala dönen yok.

post-3028-0-84661300-1413125934_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ahmet bey bu tür şeylere cevap verecek birim değil ki internet siteleri sizin servislere ulaşmanız lazım onlarda ilgili olmadığı konuyu bilmek zorunda değil. Çünkü parçalar farklı sistemde çıkmaz bile. Neyse kolay gelsin durum bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Almışolduğum parçalar umarım uyar.

Bu parçalar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum almam gereken başka parça varmı? Aracım 2013 focus tdci tit smrt tekno paket.

Servisleri bırak koskoca ford bilmiyor 10 gün oldu aradım durumu anlattım amerikadan 8 inç orjinal navigasyon alacağım bizim araca uyarmı diye sordum hala dönen yok.

Ana üniteyi değiştirmeyin, sizdekini kullanın.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece ekranımı değiştireyim,Bizdeki ünite olurmu?

Ana üniteyi değiştirmeyin, sizdekini kullanın.[/

Yakup bey senin dediğinide sordum.Bu konuda uzman servisiniz varmı diye beni izmir otokoç,a yönlendirdiler onlarda bilmiyor? Tekrar aradım ford üst düzey yönetici mühendis ne varsa sorun bana bir cevap verin dedim dönen olmadı.

Ozan bey bu konuda daha bilgilisiniz bu aldığım parçalardan eksik olan varmı? Bunları sormamın sebebi bir arkadaşım kasımda amerikaya gidecek arkadaşıma getirtecegim bir eksik kalsın istemiyorum.

Ahmet Kodaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece ekranımı değiştireyim,Bizdeki ünite olurmu?

Ana ünite ile ekranın bir alakası yok. Sizdeki zaten sony, anfi vs bağlanmayacaksa gerek yok değişimine böylece TR format devam eder.

Tam olarak neler gerekiyor bilmiyorum ancak aklıma gelen başka birşey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ahmet bey bu tür şeylere cevap verecek birim değil ki internet siteleri sizin servislere ulaşmanız lazım onlarda ilgili olmadığı konuyu bilmek zorunda değil. Çünkü parçalar farklı sistemde çıkmaz bile. Neyse kolay gelsin durum bu.

Ana ünite ile ekranın bir alakası yok. Sizdeki zaten sony, anfi vs bağlanmayacaksa gerek yok değişimine böylece TR format devam eder.

Tam olarak neler gerekiyor bilmiyorum ancak aklıma gelen başka birşey yok.

Eğer uyarsa geri görüş kamerası takmak istiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.