Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hybrid Ve Elektrikli Fordlar Neden Ülkemizde Yok?

Tuğra Kahraman

Önerilen Mesajlar

Bu konuda küçük ölçekte de olsa çalışmaların olması güzel. Ancak haliyle bu dönüşüm modellerinin de gnlük kullanıma uygunluğunun uzun vadede denenmesi lazım.

Eğer müspet çıkarsa bir sonraki adım ülkemizde üretilen bir modelde sıfırdan ortak oluşturulması olabilir. En azından böylelikle pek çok  parçanın sökülmesi sıkıntısından kurtulunabilir.

Elektrik enerjisinin de bir üretim maliyeti olduğu düşünülürse, kısıtlı menzili çok sayıda şarj istasyonu ile arttırmak gibi alt yapı maliyetleri de ekledniğinde hala verimli bir seçenek olmadığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

64.800 Euro maalesef Avrupa için açıklanan rakam Avrupada öyle ise, Türkiye fiyatları 200.000 TL. den yukarıda olacaktır.

hayır bu fiyat türkiye satış fiyatı.almanya 45.900€ -ingiltere 34.995€- fıransa 45.500€ - amerika 39.145$-fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.