Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ön Cam Rezistans Arızası

hamit bilgi

Soru

ön cam artık buhar gidermemeye ve iz bırakmaya başladı resimdeki gibi. servis garanti kapsamında değişimi onayladı 1 hafta içinde değişim yapılacak. cam fiyatı 1.100 tl artı işcilik vsvs 1.500' e yaklaşıyor. garanti kapsamında olmasa kasko şirketleri bunu karışlarmı merak ediyorum.

hmnbz.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim Ön Cam Rezistansıda Eskisi Gibi Verimli Çalışmıyor Ya Da Dereceler Düştüğünden Dolayı Bana Öyle Geliyor,Sizin Aracınız  Da Sabahları Ya Da Aksamları Buzda Ya Da Normal Buğu Da Ne Kadar Süre Çözülmesi İçin Bekliyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Benim Ön Cam Rezistansıda Eskisi Gibi Verimli Çalışmıyor Ya Da Dereceler Düştüğünden Dolayı Bana Öyle Geliyor,Sizin Aracınız  Da Sabahları Ya Da Aksamları Buzda Ya Da Normal Buğu Da Ne Kadar Süre Çözülmesi İçin Bekliyorsunuz?

buzlanma olmuyor. sadece buğu oluyor. klima kapalıyken sadece rezisdas devredeyken resimdekinin 2-3 katı kalıyor süre olarak 15 dk altına kesinlikle düşmez. ama klima yardmıyla buğuyu giderdikten sonra rezisdansı çalıştırdığımda resimdeki hal alıyor ve hiç gitmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Dikkatli ve ısrarcı olacaksınız..Yoksa çakıyorlar muadilini bazı açıkgöz ve terbiyesiz servisler....Orjinal parça takın diye özellikle söylemeniz ve kontrol etmeniz lazım....

Ankarada tanıdıklarımız yok ki, hep kandırıyorlar o yüzden... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2011 style plus paketli dizel focuslada ön cam ısıtma yok biliyordum. demekki sizinkiler 2012 model

Ben alırken de ön cam ısıtma var ama aktif şehiriçi güvenlik sistemi olmayabilir demişlerdi. vazgeçmiştim aracı almaktan. sonra aradılar varmış dediler. öyle almıştım... dediğiniz gibi hayırlısı böyleymiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2011 style plus paketli dizel focuslada ön cam ısıtma yok biliyordum. demekki sizinkiler 2012 model

2011 ve 2012 2.çeyrekten önce gelen modellerde  style plus paketlerde ve titanyumlarda standart ısıtmalı öncam ..2012 2 .çeyrekten sonra gelenlerde ise sadece tekno pakette sunuluyor ısıtmalı ön cam .Buda fordun saçmalıklarından bir örnek .Aracıma sadece ısıtmalı ön cam istiyorum diyelim  gidip tekno paketi mi alacağım bunun için !!! Mantıksızlık işte!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2011 ve 2012 2.çeyrekten önce gelen modellerde  style plus paketlerde ve titanyumlarda standart ısıtmalı öncam ..2012 2 .çeyrekten sonra gelenlerde ise sadece tekno pakette sunuluyor ısıtmalı ön cam .Buda fordun saçmalıklarından bir örnek .Aracıma sadece ısıtmalı ön cam istiyorum diyelim  gidip tekno paketi mi alacağım bunun için !!! Mantıksızlık işte!!

Isıtmalı cam bonus gelen birşey çünkü. Tek sunulmuyor.. 

Ayrıca saçma değil adam reklamını yaptı sonra güvenlik paketine kaldırdı gayet mantıklı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Isıtmalı cam bonus gelen birşey çünkü. Tek sunulmuyor.. 

Ayrıca saçma değil adam reklamını yaptı sonra güvenlik paketine kaldırdı gayet mantıklı :) 

Fordun her işi zaten kendisi için mantiklı müşteri için mantıksız.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.