Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus 3 Koltuk Kalitesi

Mesut Baykal

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Su, leke mi bırakıyor? Bir sıvı sanırım ?

Su leke bırakmıyor çünkü. Ayrıca kaliteden beklentiniz nedir mesela ? Leke'nin çıkmaması mı ? Temizlik ürünleri tavsiye ederim.

Yeni nesil kumaşların yapımında dikkat edilen unsurlardan en önemlisi bakteriyerel olmaması ve alerji yapmaması..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Su leke yapar evet,nedeni şu,koltuklara zamanla toz birikir,bu tozlar döşemede birikir..Su döküldüğü zamanda o tozlar sanki toprağa su dökülmüş gibi çamurumsu bir madde haline gelir ve döşemede leke yaparlar,o yüzden koltuklarınızı zaman zaman döşeme temizleyici özel maddelerle veya hiçbir şey bulamıyorsanız şampuanla köpürtülmüş suya daldırıp suyunu sıktığunız tercihen mikro fiber bezlerle silin,döşeme temizliği çok önemlidir..Benim kısmi deri döşeme koltuklarımda bu tür su lekeleri oluşmamakta zire döşemelerin kumaşları daha bir özel yapıda,tozlansa da sırf nemli bir bezle silmek yetiyor,oysa kadifemsi ya da kanvas türü koltuk döşemelerinde maalesef su bile dökülse leke oluşuyor..Mequiers veya Turtle Wax veya Würth gibi markaların döşeme temizleyicilerini kullanın..Unutmayın,arabanın dışı değil içi temiz olmalıdır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Su leke yapar evet,nedeni şu,koltuklara zamanla toz birikir,bu tozlar döşemede birikir..Su döküldüğü zamanda o tozlar sanki toprağa su dökülmüş gibi çamurumsu bir madde haline gelir ve döşemede leke yaparlar,o yüzden koltuklarınızı zaman zaman döşeme temizleyici özel maddelerle veya hiçbir şey bulamıyorsanız şampuanla köpürtülmüş suya daldırıp suyunu sıktığunız tercihen mikro fiber bezlerle silin,döşeme temizliği çok önemlidir..Benim kısmi deri döşeme koltuklarımda bu tür su lekeleri oluşmamakta zire döşemelerin kumaşları daha bir özel yapıda,tozlansa da sırf nemli bir bezle silmek yetiyor,oysa kadifemsi ya da kanvas türü koltuk döşemelerinde maalesef su bile dökülse leke oluşuyor..Mequiers veya Turtle Wax veya Würth gibi markaların döşeme temizleyicilerini kullanın..Unutmayın,arabanın dışı değil içi temiz olmalıdır...

bu yazıdan suyun leke yapmadığını anlıyorum ben...

lekeyi yapan su değil, suyun temas ettiği bölgedeki diğer dış etkenler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben De Aynı Sıkıntılardan Muzdaripim Aracım Style Ve Açık Renk Olduğundan Yolcu Ön Koltuğu Hemen Hemen Her ay Leke Oluyor Artık Koltuk Döşemesi Temizlemekten Yoruldum,Bir Daha Açık Renk Döşemeli Donanım Almam Sanırım,Kılıfta Taktırmak İstemiyorum Böyle Devam Artık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.