Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 Araç Alırken Dikkat!

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

İnsanlar yıllarca para biriktiriyor veya kendilerini yıllarca bağlayacak borçların altına girerek bir araba alıyor. Dişinden tırnağından arttırıyor, çektiği krediyi ödemek için binbir sıkıntıya giriyor. Bir bayinin, insanların bu sıkıntılarla aldığı arabada hile yapması, çok açık söylüyorum o. çocukluğunun, şerefsizliğin, adiliğin daniskasıdır, önde koşanı bayrak taşıyanıdır, kim ne derse desin.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar yıllarca para biriktiriyor veya kendilerini yıllarca bağlayacak borçların altına girerek bir araba alıyor. Dişinden tırnağından arttırıyor, çektiği krediyi ödemek için binbir sıkıntıya giriyor. Bir bayinin, insanların bu sıkıntılarla aldığı arabada hile yapması, çok açık söylüyorum o. çocukluğunun, şerefsizliğin, adiliğin daniskasıdır, önde koşanı bayrak taşıyanıdır, kim ne derse desin.

Az bile söylemişsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür hileli ve umursamaz hareketler hep vardı, ancak toplumsal ahlak baskısında ayıp sayılır ve seyrek yapılırdı.

Son yıllarda tüm değer yargıları yeniden inşa edilmek üzere yıkılırken ahlak da dolaylı da olsa bundan nasibini aldı.

Kurumsallığın ve kurumsal denetim mekanizmalarının gelişmesine "tek adam" olma sevdası nedeniyle izin verilmediğinden geldiğimiz nokta budur.

Sorunun farkına varmak çözümün ilk adımıdır.

Bakalım toplum olarak haklarımıza nasıl sahip çıkacağız!?

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında arabayı aynı markanın başka bir bayii sine götürüp takas etmeyi düşünüyorum diyeceksiniz

zaten onların eksperi vardır boya varsa ortaya çıkar yada computech lere götürmek gerekir

Ford bayiilerinin çoğu ekspertiz yapmıyor normalde. dediğiniz gibi gittim adamlar arabaya bakmadan fiyat verdiler. üstüne bide çok zarar ediyorsunuz biraz daha kullananın seneye filan düşünürsünüz dediler :)

Yalnız şöyle bişey var, siz servise aracımın boyalı olduğunu düşünüyorum gibi bir şikayetle gidince parça başına 9-10 ölçüm yapılıp form doldurulup değerler otosana gönderiliyor onlar karar veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.