Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Te Sedan Mı Hatchback Mı?

Hüseyin Erol

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

style almayı düşündüğüm için öyle yazdım.yazılması zorunlu olduğu sandım..

Şuan ne kullanılıyorsa o yazılıyor veya yok yazılıyor..

Bilgileri yanlış girdikten sonra hiç yazmayalım daha iyi yani :yeah:

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

fordun donanımları saçma sapan zaten 50 tane paket koyuyorlar arabaya. 3 tane donanım çıkar trend ,style, titanyum..titanyuma herşeyi koy işte, trend de de eksik olsun donanım alsana araba işte ..yok x paket yok smart paket yok trend x yok comfort .birde bu paketlere arabanın yarı fiyatı kadar para veriyoruz .benzinli trend 42500 tl ise titanyum paketlerle birlikte 65i buluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence sedan. Neden diye soracak olursanız bizim halkımız sedan arabayı daha çok tercih ediyor. Focus sedanın zaten sportif bir duruşu var. Hb den geri kalmaz yani :)

Yol tutuş konusunda size katılmıyorum üst limitlerde denedikten sonra her araba arkasını bırakır :) Nascar yarışlarını bilirsiniz durmadan pist etrafında dönerler ve arabaların hepsi sedandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1. f2 alacak olsam kesin kez hb den yana kullanırdım
  2. f3 için tabiki sedan diyorum :)
  3. herkesin önceliği illaki farklıdır sedanların yol tutuşu her zaman için hb lere nazaran bir adım geridedir. arada 30kg lık bir ağırlık farkı var. (sedan daha ağır)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hatchbackte de gayet yeterli ve kullanışlı bagaj var...Sedan benim arabam ve bazen insanlar bana " keşke sedan alsaydın" diyor :)) Çünkü sedan gibi durmuyor...Bence hatcbackin bagajı sedandan daha kullanışlı,o kadarda yükleme alanı farkı yok,sedanın 481 lt lik yükleme alanı hatchbackte 408 Lt...Sedanda kenardaki bagaj amortisörü ve kolu 481 lt lik alanın en az 40 ltlik bölümünü engelleyip atıl hale getiriyor..Benim bebeğimde var ama şimdiki aklım olsa çekinmeden tereddüt etmeden Hatchback alırdım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.