Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Te Sedan Mı Hatchback Mı?

Hüseyin Erol

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

bide bağaj kapağını tutan demirler var sağda-solda...oralara eşyayı tepeye kadar koyamıyorsun mesela... hay senin diye başlayan cümlelerim çok oldu benim :)

tam olarak neresi olduğunu anlatabildim mi acaba? :) yada hatchback de de vardır öyle bir şey bilmiyorum... :)

Sen hiç Fluence bagajına baktın mı? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen hiç Fluence bagajına baktın mı? :)

eniştemde var daha geniş gibi sanki..dimi?

bide eniştemde eski şirket arabası focusdu..2 yada 2.5 o kadar bilmiyorum :) bagaja doğru giren demirler yoktu mesela onda...hiç bağaj alanını etkilemiyordu kapağın açılıp kapanması...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hayır zor olmaz sonuçta hb ye talepte oluyor tabiki..sedan piyasada çok olur ama hb nin sayısı daha az olduğu için fazla birşey değişmez .birisinde araç fazla talep daha fazla diğerinde araç daha az talepte daha az .örnegin 150 araç olsun bir galeride .100 tanesi sedan 50 tanesi hb olsun ...sedanı talep eden 100 kişi olsun araçların hepsi satılır ,hb yi talep eden 50 kişi olsun yine hepsi satılır..her 2 durumdada araçların %100 ü satılımış olur bilmem açıklayıcı oldu mu ? Fazla fark etmez anlayacağınız.herkesin talepleri farklı farklıdır kimi hb ye biner kimi sedana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sedan focusta o demirin olmasının sebebi: Bagaj kapagını kumandadan otomatik açtığında, bagajın kendiliğinden yukarı açılmasındandır yani tekrar elle bagajı kaldırmayla ugraşmıyorsunuz hb lerde böyle birşey yok ..sedanda bagaj da demirlerin bulunduğu yerdeki yaylar bagajın kendi kendine açılmasını sağlıyor ,yani o demirler saçmalık değil eğer c-max X deki gibi motorlu otomatik açılan bagaj sistemi gibi sistem olsaydı o zamn o demirlere gerek kalmazdı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sedan focusta o demirin olmasının sebebi: Bagaj kapagını kumandadan otomatik açtığında, bagajın kendiliğinden yukarı açılmasındandır yani tekrar elle bagajı kaldırmayla ugraşmıyorsunuz hb lerde böyle birşey yok ..sedanda bagaj da demirlerin bulunduğu yerdeki yaylar bagajın kendi kendine açılmasını sağlıyor ,yani o demirler saçmalık değil eğer c-max X deki gibi motorlu otomatik açılan bagaj sistemi gibi sistem olsaydı o zamn o demirlere gerek kalmazdı

Ki oyle olsa sedan tadından yenmezdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

saçma demedim ki...bagajı doldururken zaman zaman engelliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.