Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fren Hidrolik Yağ Sorunu..

Selçuk Atakan

Soru

son 1 ay içersinde aracımı hafif rampaya bıraktığım da ilk çalıştırmadan "fren hidrolik sorunu servise gidiniz" diye uyarı alıyorum araç yerinden oynayınca uyarı gidiyor.. Böyle bir sorun hakkında bilgisi olan warmıdır acaba..¿

Selçuk Atakan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

malum sorun fren olunca insanın kafasında ? beliriyor..

Uyarı problemi var yani sensörün yeri oldukça hata gibi gözüküyor..Problemini duymadım sadece bu uyarının bu şart altında geldiğini okudum sadece..

Bence sorun olmaz ama içiniz rahat olsun diye servis'e danışın isterseniz onlar size daha tatminkar açıklama yapabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben hemen hemen hergün, burnu aşağıya bakıcak şekilde rampada bırakıyorum hiç uyarı almadım. Düz zeminde kontrol ettiniz mi?

düz zeminde hiç bir sıkıntı yok.. hatta her rampaya bıraktığımda da sorun yok arada oluyor ve sadece rampada iken uyarı alıyorum.. yolum servisten geçince danışayım bakalım ne diyecekler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu problemi geçtiğimiz haftasonu yaşadım, aracım 24500 km'de, 30-35 bin km de fren balataları değişirmiş, bu km'ye yaklaşınca da azalan balatanın yerini hidrolik yağı doldurduğundan çok azda olsa hidroliğin eksildiğini bunun bir önemi olmadığını söylediler servisten, düz yolda sürekli bu uyarıyı veriyorsa biraz fren hidroliği eklenebilir dediler, yinede balatalarımı kontrol ettiler henüz bitmemiş dediler 50 gr fren hidroliği ilave ettiler herhangibir ücret almadılar, bu iyi birşey sensörlerinizin çalışıyor olduğunu görmüş oldunuz dediler.

Yani önemsenecek bir durum yok kafaya takmayın, ben bu olaydan sonra 500 km daha yol yaptım hatta yine dik rampa indim çıktım bir daha uyarı tekrarlamadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.