Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Panel Gece Görüntüleri Ile Standart Ses Sistemi Gece Görüntüleri Karşılaştırması

Bora A.

Önerilen Mesajlar

2 ekran vardı ikisinde de olmadı....Navigasyonlu 5 inç ekranda sorun yok,ancak 4.3 ekranlarda sesli kontrol ve aux devre dışı kalıyor...Telefon çalışmıyor,üzerindeki çerçeveyle 4.3 ekranı çalıştırıpta üzerindeki sony olmayan çerçevedeki telfon tuşuna basınca ses mute yapıyor telefon çalışmıyor,sanki arabada bluetooth yokmuş gibi davranıyor ekran..Bluetooth modülüyle uyumsuz sanırım ekran....

Bağlantıları da kontrol etmek gerekir. Çalışması lazım çok saçma her ekrana göre ayrı ekipman ile uğraşmazlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen uyumsuz damgası koymazsak iyi olur, bizim taktıklarımız nasıl çalıştı

Yakupun söylediklerine katılıyorum uyumsuzluk olduğunuz zannetmiyorum. Aldığınız ekranlar bozuktur.

Sonuçta bende fabrikasyon sony ve 4.2" ekran var ve gayet güzel çalışıyor.

Bunlar galiba kalite kontrol den ok alamayan cihazlar bir şekilde piyasaya sürülmüş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun Anlaşıldı !!! Sesli kontrol sistemi bulunan focuslarda AMT Kodlu 4,2 inc ekranlar kullanılabiliyor, BMT kodlu 4,2 inc ekranlar İse 2012 yılı icinde uretilen ve sesli kontrol sistemi olmayan focus 3 ler icinmis... Ben AMT kodlu ekran buldum 1 tane taktım calıştı veeeee Mutlu Son !!!! Artık benimde Sony Görünümlü bir Müzik Sistemim var !!! :))

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun Anlaşıldı !!! Sesli kontrol sistemi bulunan focuslarda AMT Kodlu 4,2 inc ekranlar kullanılabiliyor, BMT kodlu 4,2 inc ekranlar İse 2012 yılı icinde uretilen ve sesli kontrol sistemi olmayan focus 3 ler icinmis... Ben AMT kodlu ekran buldum 1 tane taktım calıştı veeeee Mutlu Son !!!! Artık benimde Sony Görünümlü bir Müzik Sistemim var !!! :))

Hadi Bora gözün aydın hayırlı olsun keyfini sür..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim..Şimdi son olarak arka kapılara tweeterlı 2 hoparlör taktırtmak kaldı...Ses sistemine yönelik ekleme işleri böylece bitecek...Ondan sonra da krom ekzost ve çıkarsa ledli arka stop modifiyesi ile en son olarak da 17 inç jant takıp bütün herşeyi sonlandıracağım....Ama ara ara yapmak lazım bu tür işleri,böylece arabadan sıkılma süresini uzatıyorum,herşey bittikten sonra ise yapacak bişey bulamazssam arabayı satıp yeni bişey alırım artık :))) Haa bu arada elimde 12963 KM de geniş ekran Dizel gösterge var....İlgilenen arkadaş varsa 100 TL.ye satıyorum...Ayrıca Trend donanımlı arkadaşlara da elimdeki 3,5 inç Ekranı ve Titanyum müzik sistemi paneli ve çerçevesini satacağım,orjinal haliyle....Hepsi 0 km kadar yeni....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim.Sorumu bu konunu altına iliştireyim dedim.Bizim standart müzik sistemli araçlarımıza bu videodaki aleti,hiçbir fonksiyonu (sesle kontrol vs.) iptal etmeden takabilir miyiz?Orijinal olacak tabi ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim.Sorumu bu konunu altına iliştireyim dedim.Bizim standart müzik sistemli araçlarımıza bu videodaki aleti,hiçbir fonksiyonu (sesle kontrol vs.) iptal etmeden takabilir miyiz?Orijinal olacak tabi ki.

Bu orjinal zaten. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam bunun orjinal olduğunu biliyorum.Piyasada buna benzer sistemler var ama özellikle belirtmek istedim.Var mı bundan servislerde.

Serdar bey alıp taktırmıştı. Aynısını yurt içi bulamazsınız. Uzak Doğu ürünleri sitelerde mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sistemin aynısını bulursanız takarsınız daaaa,modülü de bulmanız lazım,modül alttaki yaklaşık 15x15 çarpı ebatlarında 1 kg ağırlığında kare şekilli bir gri kutu...Tamamını bulsanız bile bir takım fonksiyonlar için ek kablolar soketler cart curtta bulmanız lazım aramanız lazım....Ha yok ben orjinalini istiyorum derseniz Türkiyede yetkili servislerde satılmıyor bulamazssınız....Ayrıca Yurtdışından getirdiğinizde taktıracağınız yetkili serviste bulmanız çok zor adamlar arabaya türkiyede satılandan farklo orjinalde olsa bişey takmaya korkuyor,hatta o kadar ki otosan Etisten bildirmedi diye arabanın güncellemesini bile yaptırtamazssın...Yarın bir arıza olduğunda müşteriyle uğraşamam şikayet eder ekmeğimden olurum diyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.