Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Kolu Kullanma Sorusu ?

Nuri Oran

Soru

Arabamı yeni aldım biliyorsunuz :)

Yağmurlar başladı malum ...

Silecek en aşağıdaki konumda dururken , bir tık yukarı kaldırdım silecek kolunu ... tek bir kez hareket etti silecekler , hız en yavaş konumdaydı . uzun süre bekledim hareket olmayınca , en hızlı konuma getirdim ... yine bir kez çalıştı ama ardından hiç silmedi ...

silecek kolunu bir üst konuma getirdiğimde devamlı siliyor , yine bir üst konuma getirdiğimde de en hızlı silecek şeklinde çalışıyor ...

arabam 2007 model ghia ...

yağmur sensörü olması lazım diye biliyorum ? yani kendisinin silmesi lazım ... o olmadı .

e kısa ve kendimizin ayarladığı modda da çalışmıyor .

bu silecek kolunun farklı bir kullanım şeklimi var ? yoksa bozukmu ?

yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

servise mi gitsem acaba ?

bayramda yağmurlu gösteriyor hava durumu , eziyet olmasın ...

umarım bir çalışma tekniği vardır :)

Ön cama pet şişe veya hortum ile su verip deneyin. Olmazsa servise. Bu arada ghia olduğu için arabada sensör vardır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

gidemedim bugün , yarına kaldı artık :(

benim daha önceki arabalarımda da yağmur sensörü vardı , aynen bir tık kaldırınca otomatik ayarlanıyordu ... ayarı ellediğimde otomatik sensör devre dışı kalıyor ve manuel ayardaki süreye göre siliyordu ... şimdi hiç tepki yok , ne otomatik ne de süreli çalışma :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

varmı böyle birşey ya !!!!

servisi aradım , anlattım durumu , bayramdan sonra getirin dedi !!!

bugün gelmem şart değil , yarın da gelebilirim dedim.

yarın yarım gün çalışıyoruz diyor .

'' ya arkadaş . bakacaksınız sadece'' dedim ...

bayramdan sonra diyor...

bayram yağmurlu geçecek , keyfi birşey istemiyorum ki sizden dedim.

bayramdan sonra diyorlar :)

Nuri Oran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün Antalya Otokoçta idim.Servis inanılmaz yoğun.Obis sistemi bile yavaş çalışıyor dediler.Her bayram öncesi aynı oluyor dediler.

Her türlü konumda silmiyorsa sorun vardır bence.Tabi kontak açıksa.

Sigortası atmış veyahut cam motoru bozulmuş olabilir.Silecek kolu uzun süre kullanılmayınca oksitlenme yapıyor takılmalar yapabiliyor ama birkaç konum değiştirme hareketinden sonra oksitlenmeler gidiyor sürtünmenin etkisiyle.

Umarım büyük masraf açmaz basit bir sigorta yanmasıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sorunun çözüldümü kardeş

Nuri Oran karabatak yada parazit diyebileceğimiz üyelerden,buraya gelip milletin zamanını çalıp bilgisini sömürüp sonrada kağıt peçete gibi fırlatıp atan tiplerden ....Bir sonraki gelişine ona göre davranırız bizde... :))

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cam aldığımda daha önce yan sanayisi ile değiştirilmiş . Ayrıca ufak çatlağı vardı.

Cam servisinde orjinali ile değiştirdim , önceki camda sensör yerine oturmamış ve cama temas etmiyordu .

Silecek kolu normal fonksiyonlarına cevap verir hale geldi ve otomatik yağmur sensörü de göreve girdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nuri Oran karabatak yada parazit diyebileceğimiz üyelerden,buraya gelip milletin zamanını çalıp bilgisini sömürüp sonrada kağıt peçete gibi fırlatıp atan tiplerden ....Bir sonraki gelişine ona göre davranırız bizde... :))

Özel bir sebepten dolayı , internet kullanımım azaldı , dolayısı ile gerek bu forum , gerekse aktif olduğum diğer forumlara aktif girişim sıfıra indi. Şu an böyle bir durum söz konusu değil.

İthamlarınızı düzeltmenizi isterim Bora Abi ... Uzaktan karakter analizi bu kadar kolay olmasa gerek diye düşünüyorum .

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Özel bir sebepten dolayı , internet kullanımım azaldı , dolayısı ile gerek bu forum , gerekse aktif olduğum diğer forumlara aktif girişim sıfıra indi. Şu an böyle bir durum söz konusu değil.

İthamlarınızı düzeltmenizi isterim Bora Abi ... Uzaktan karakter analizi bu kadar kolay olmasa gerek diye düşünüyorum .

Tamam o zaman aktif üye olarak devamını temenni eder kalp kırdıysam özür dilerim :))Şahsi bir tavır değildi amacım Nuri...Kusura bakma....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.