Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galaxy S2 Mi Yoksa Sony Experia T Mi ?

Önerilen Mesajlar

Önce Xperia T ve V farkı için: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4958&idPhone2=4899

Büyük ekranlı güçlü işlemcili telefonlarda pil her zaman sorun olacak.

Xperia T/V'nin olumsuz yanı fiyatı, genelde One X ve S3'den pahalı satılıyor idi Avrupa'da, İngiltere nasıl bilemiyorum. Ve de o cihazlardan pahalı olmasını gerektirecek bir yanı yok, 13 MP kamerası dahil!

Bir de Samsung düşünüyorsanız doğrudan S3'e bakın S2'ye değil.

LG Optimus G'de göz ardı edilmemli bu arada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütçe ne..

Şu an için 16GB S3 hepsiburada da 1499 TL, S2 ise 1250 TL ..

T nin fiyatını bilmiyorum ama genelde hakettiğinden pahalı oluyor sonyler. eğer bütçe 1250 civarı ise biraz daha verip S3ü kaçırmayın almışken en iyisini alın derim.

Bütçe 1000 TL civarında ise HTC Desire X 949 TL fiyatla çok iyi bir F/P makinesi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütçe ne..

Şu an için 16GB S3 hepsiburada da 1499 TL, S2 ise 1250 TL ..

T nin fiyatını bilmiyorum ama genelde hakettiğinden pahalı oluyor sonyler. eğer bütçe 1250 civarı ise biraz daha verip S3ü kaçırmayın almışken en iyisini alın derim.

Bütçe 1000 TL civarında ise HTC Desire X 949 TL fiyatla çok iyi bir F/P makinesi..

T için markanın amiral gemisi diyorlar fiyat 1500 altı olmaz diye düşünüyorum. Tabii bu durumda zor satarlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İkiside olur android olsunda.Fakat experianın özellikleri s2 den fazlaymış birde 1 sene kadar s2 kullanmış biri olarak o telefonda 2 adet çözülmemiş sorun mevcut biri ekran yanması(burn in) diğeri ise kameradaki beyazlarda pembelik sorunu.Bunları nette araştır demek istediğimi anlarsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.