Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Hb Geri Görüş Kamerası

Alparslan Kaplan

Soru

Merhaba

Focus 3 için geri görüş kamerası takmayı düşünüyorum. Bu iş için renkli sony ekranım var

geriye kalan kamera ve modül'ün parça numaraları

Modül: CV6Z-19H405-B

Kamera:CV6Z-19G490-B

Merak ettiğim konu bagajın oradan müzik sisteminin oraya kadar tesisat varmıdır.

Eğer varsa Sony deki ekran kamerayı destekliyormudur.

Son olarak kamerayı ford dan değilde kaliteli farklı bir marka alsak uyarmıki ford da biraz pahalı

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sanıyorum Sony ekranı kamerayı desteklemiyordu, kesin bilgim yok, Gerçi C-Max e bakmak lazım, onda görüntüyü nereye veriyor, sonuçta o da sony. Ama ekran farkı var mı bilemiyorum, bir keresinde C-Max'in aynada ekranının olduğunu duymuştum,

(bilgilerimin herhangi bir kesinlik değeri yoktur, hevesinizi kırmak istemem asla, sadece duyumlarımı ve öngörülerimi yazdım.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony sistemli C-max'larda geri görüş kamerası bulunuyor.

Örnek video linki :

http://www.youtube.com/watch?v=n5mn_5IE43E&feature

Tabi bu videodaki ekran bizim araçlardaki ile aynı mı, onu ben de bilmiyorum.

Daha önce bu konu C-max konu başlığında tartışılmıştı. Özellikle son sayfada Öcal Beyin yazdığı ilginizi çekebilir:

Geri görüş kamerası İcin gerekli olan kablo tesisatı aracın içinde varmış.Fabrikasyon olarak bagaja kadar çekilmiş,sadece ekrana bağlanmamış.Tesisatı bulması biraz şans oldu.torpidonun arka kısmına gizlemişler.Şimdi tek eksik modül ve kamera kaldı.

(C-max'larda böyle bir tesisat var ise Focus'larda da vardır diye düşünüyorum.)

Konu linki :

Emre YAKUT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

(C-max'larda böyle bir tesisat var ise Focus'larda da vardır diye düşünüyorum.)

Varsayımda bulunmak yanlış olur, mutlaka bakmak lazım, çok değişkenlik gösterebiliyor, aynı donanım düzeyinde bile farklar olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar bende var bu sistem yeni aldım kamarası modülü ancak elimdeki ekran 4.2 oldugu için olmuyor çünkü 4.2 de bir adet soket yeri bir adet de anten girişi var ama 5.0 da 1 soket 3 anten girişi var be buların 1 tanesi kamera için şimdi 5.0 ekran bekliyecegim geldigi zaman takmayı düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben hurdacıdan bulmadım bora bey almanyadan gettirdim bi sorayım elinde daha varmı diye fiyatıda 200 250 tl arasında bişey ve çerceveler sıfır

Hocam sen Serhatın arkadaşı değilmisin, parçalarıda Ümit abiden almıyormusun? Serhat sağolsun Ümit abiyle bizde tanıştık, şuan elinde çerçevede ekranda yok bildiğim kadarıyla olsa bora abide biliyor olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kardeş serhata sor bakalım ümitin yanına kim götürmüş bide ümite sor parçaları kim getirtmiş.

Bisey demedim hocam biliyorum Serhat'a senin verdigini. Parçaları Almanya'dan aldım yapınca başka Mustafa'mı diye sordum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kardeş ankarada ümitten başka focus 3 orjinal parçası getiren adam bullamasın ümite de zorla bu parçaları ben gettirdim almanyadan tırcılarla getiriyor istanbuldan getirmiyor. bu arada o aldıgın göstergeyide o kadar ucuza alamazdın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kardeş ankarada ümitten başka focus 3 orjinal parçası getiren adam bullamasın ümite de zorla bu parçaları ben gettirdim almanyadan tırcılarla getiriyor istanbuldan getirmiyor. bu arada o aldıgın göstergeyide o kadar ucuza alamazdın

Mustafa Bey,çabalarınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederiz..Ozan'da sanırım sizin Ümitin ve Serhatın arkadaşı olup olmadığınızı anlamaya çalışıyor...Ümitde çerçeve yok maalesef...Ekranda yok...Sizdeki ekran 4,2 inç sanırım...Ne oldu çalıştırabildiniz mi sesli kontrol sistemini?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.