Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bundan Mı Alsam ? Asus Padfone

Önerilen Mesajlar

Ben beyaz istedim..Pişman olmam inş 2 yıldır siyah kullandım hemde boya atma sorunu olmamış olur :yeah: Umarım bu haffta elime düşer.Para kaşınıyor çünkü :P andodo alırım yoksam :zha: smartphone'suz hayat zor

Bende çizik probleminden beyaz daha iyi olur diye düşünmüştüm. Arkası daha güzel, önden emin olamadım. Siyah beyaz panda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende çizik probleminden beyaz daha iyi olur diye düşünmüştüm. Arkası daha güzel, önden emin olamadım. Siyah beyaz panda.

o yeahh, bizim telefonların ekranı siyah kalmıyor ki :P paso açık :D tam ekrana geçmeyen uygulamalarda (alt-üst) siyah gözükecek, bir süre bu rahatsız eder bana göre. tapatalk bilem geçti gerçi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o yeahh, bizim telefonların ekranı siyah kalmıyor ki :P paso açık :D tam ekrana geçmeyen uygulamalarda (alt-üst) siyah gözükecek, bir süre bu rahatsız eder bana göre. tapatalk bilem geçti gerçi

Kısa sürede uyarlanır hepsi. Bu problem değil bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısa sürede uyarlanır hepsi. Bu problem değil bence.

Siyah'a göre yani, çünkü onda çok belli olmaz ya ondan.. Uyarlaması kolaymış apple'nin dediğine göre yapsınlar işleri ne adamların bu ekran boyu 2 sene daha gider en az..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.