Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Titanium Sis Farı Kromajı Montajı

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

Perşembe günü sipariş vermiştim dün geldi. Bugün kendi çabalarımla. 5dk da montajını yaptım. Çok basitmiş. Teşekkürler

Bu arada Er-Ol Otomotive ve Berk Bey'e teşekkürler en sorunsuz ve en hızlı alışverişimdir diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslına bakarsanız çok basit bir işlem. Style, trend, trendx kullanıcalarının yapabileceği bir çalışma;

ilk olarak eski kapak üzerinden anlatıma başlayacağım.

thumb-320501.jpg

Aldığınız kromajlı kapağın dıştan görüntüsü bu şekilde (Eski kapak üzeriden anlatıyorum)

thumb-320499.jpg

Toplamda 4 tane tırnak tutuyor bu parçayı

thumb-320502.jpg

Buradaki tırnak üste duruyor, sökerken ve takarken üstündeki yazıya dikkat etmek gerekiyor. LH ve RH yazıları var. LH sol taraf kapağı, RH sağ tarafdaki kapağı temsil ediyor.

İlk çıkarmanız gereken tırnak budur. Sağındaki, solundaki, alttaki tırnakla oynamanıza gerek yok. Bunu ince bir tornovida vasıtasıyla bastırdığırıp kendinize çektiğinizde zaten kapak elinize geliyor.

thumb-320500.jpg

Yukarıda bahsettiğim, tornavidayı sokacağınız yer burası.

Müteakibinde de kapağı dışarı çıkarıdğınızda, yeni kapağı ittiridinizde tekrar yerine oturuyor. Sağlamlığını, çıkıp çıkmayacağını kontrol etmenizde fayda var.

thumb-320504.jpg

thumb-320503.jpg

En montajdan sonraki görünümü...

Not: Aracınıza verebileceğiniz zararlardan sorumlu olmadığımı belirtmek isterim!

Kolay gelsin...

paylaşım için teşekkurler.. fakat resımler açılmıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Perşembe günü sipariş vermiştim dün geldi. Bugün kendi çabalarımla. 5dk da montajını yaptım. Çok basitmiş. Teşekkürler

Bu arada Er-Ol Otomotive ve Berk Bey'e teşekkürler en sorunsuz ve en hızlı alışverişimdir diyebilirim.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu biz tesekkur ederiz .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bende sis farı çerçevesi aldım montajı hakkında bilgi verir misiniz? 

çerçevenın üst kısmında tornavida aracılığıyla aşağıya doğru bastırın hemen çıkıyor ..çerçeveyi de yine içe doğru bastırarak oturtun .. için de L harfi yazan sol ,R  harfi bulunan ise sağ a monte edilecek çok basit ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.