Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Hayali videolarla hayal kurmak

Ne hayali youtube de çıkmadımı videolar yok alttan klavye çıkıyor yok görüntüyü duvara yansıtıyor her videonun başında koca koca i phone 5 yazıyordu dur bulayım o videoları.

Bu 1

Bu 2

Bu 3

Dahada var onlarıda paylaşayım istersen.

Madem bu videolar yalan niçin i phone müdahele etmiyor ben vereyim cevabını etmiyor çünki insanları kandırmak onunda işine geliyor ki bu videoları bizzat kendinin hazırladığınada eminim.İlk paylaştığım videonun atılma tarihine bak 1 sene geçmiş nasıl bir i phone 5 miş ki bu çıkamadı. :) .

İphone bu gösterdiklerini birini bile yapamazzzzz

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple niye müdehale etsin ki ? :D

Yav o şirket 2 beyin 2 müşteri ile yönetilmiyor.Bu şirket şuan nasıl zirvede koşuyorsa doğru işler yaptığını gösterir.konumuz bu değil.

Benim yorumuma saygı göstermemeniz ilginç.Benim için hayal kırıklığı dedim sadece..Cevap vermenize gerek yok ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim için hayal kırıklığı dedim sadece

Benim için diye bir ibare yok orda. :) Hatta madara bile ettin samsung u :)

İ phone 5 bi çıksında daha sonra tartışalım bence şu an note 2 yada s3 ile iphone 4s i kıyaslıycak değiliz heralde Yakupum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim için diye bir ibare yok orda. :) Hatta madara bile ettin samsung u :)

İ phone 5 bi çıksında daha sonra tartışalım bence şu an note 2 yada s3 ile iphone 4s i kıyaslıycak değiliz heralde Yakupum :)

Hep madara olacak :D apple tv'yi de kopyaladılar..Daha ne kaldı diye düşünüyorum :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep madara olacak :D apple tv'yi de kopyaladılar..Daha ne kaldı diye düşünüyorum :zha:

Benim yaptığım ayakkabı modelinin daha iyisini yapıp satabiliyorsa ben o adama dava açmam saygı duyarım.Ki kendime kızarım niçin daha iyisini yapamadım diye.Madem öyle daha iyisini yapsın insanlar hangisi iyise onu kullanır sonuçta :)

Hem daha iyisini yapamıyor hemde kıskanıp dava açıyor peehhh.

Sana bir örnek daha arabalarda abs ve esp yi hangi firma bulduysa sadece o kullansın ve o arabalarında üretsin ozaman sence olucak işmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim yaptığım ayakkabı modelinin daha iyisini yapıp satabiliyorsa ben o adama dava açmam saygı duyarım.Ki kendime kızarım niçin daha iyisini yapamadım diye.Madem öyle daha iyisini yapsın insanlar hangisi iyise onu kullanır sonuçta :)

Hem daha iyisini yapamıyor hemde kıskanıp dava açıyor peehhh

Aynısı bu ama :D daha iyisi felan değil :) Abicim özgün olmayı tercih etmiyorsun o zaman toyota auris alsana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynısı bu ama :D daha iyisi felan değil :) Abicim özgün olmayı tercih etmiyorsun o zaman toyota auris alsana :)

Şöyle düşün Appleın sadece tek bir telekominikasyon ürünü var iphone dimi ?

2g 3g 3gs 4 4s diye gidiyor ?

Şimdi samsungda en az 10 farklı ürün var Galaxy s3 s2den iyimi iyi

Note 2 Notedan iyimi? iyi e o zaman :D

Edit: Yani sen note2 s3le aynı diye hayal kırıklığı demen yanlış he s2 s3le aynı gibi olur o zaman hayal kırıklığı olur şimdi iphone5 eğer 4se benzerse o hayal kırıklığı olacak mesela 3gden sonra 3gs'e ne eklendi video çekme sesli not bide daha hızlı internet ? değilmi hayal kırıklığı budur

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.