Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasıl Bir İnsanım?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Günaydın arkadaşlar..

Alperen yazınca aklıma geldi, bugünün konusu da "nasıl bir insanım" olsun mu?

Mesela ben 1.90 boyunda sırım gibi, sarışın mavi gözlü, üçgen vücutlu, karakteri güçlü, yardımsever, cömert, çalışkan, iyi niyetli ve iyi huylu bir insanım. Kimieri Brad Pitt'e kimileri de Robert Redford'a benzetir.

Haydi bakalım sıra sizde. :kıhkıh:

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çevremdekiler tarafından sık sık Tom Hanks'e benzetilirim :)

Biraz alıngan; çabuk ısınamayan; kolay arkadaş edinemeyen ama arkadaşlarına çok değer veren biriyim.

Kendini tarif etmek ne zormuş, tanıyanlardan yardım istiyorum :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çevremdekiler tarafından sık sık Tom Hanks'e benzetilirim :)

Biraz alıngan; çabuk ısınamayan; kolay arkadaş edinemeyen ama arkadaşlarına çok değer veren biriyim.

Kendini tarif etmek ne zormuş, tanıyanlardan yardım istiyorum :D

çok zorlama KIL...desende olurdu... :P

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.92 boyunda cocuklugundan beri kilo problemi ceken bir insanim :) duygusalim cok dusunurum herseyi dusunurum basim agrircasina. Cok ruya gorurum ve 10 15 dakika etkisinde kalirim. Birine cok kizip sinirlenebilirim ama en fazla 2 gun surer unuturum. Aklima geldikce yazarim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

172 cm boy , 0.1 ton ağırlık , Çaykaralı dedemden gelen dev bir laz burnu, artık tamama yakın dökülmüş kıvırcık saçlar, geniş bir ağız ve bu ağza bile büyük gelen koca bir dil.

Standart piknik tip. Göbek (maalesef elma tipi), man boobs, gövdeye göre kısa alt ve üst ekstremiteler.

Onun dışında çok çalışmaktan sürmenaj olmuş, artık hayatta hiç bir şeyden fazla zevk almayan, gelecek endişesi içinde (Tayyip sağolsun)

kaygılı bir insanım..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.92 boyunda cocuklugundan beri kilo problemi ceken bir insanim :) duygusalim cok dusunurum herseyi dusunurum basim agrircasina. Cok ruya gorurum ve 10 15 dakika etkisinde kalirim. Birine cok kizip sinirlenebilirim ama en fazla 2 gun surer unuturum. Aklima geldikce yazarim :)

kilondan dolayı devamlı çatal paso acıkta bol bol rüya görürsün tabi...tanga giy bişi olmaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kızlar seni çok üzer bu halinle silkin biraz yahu ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.