Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Jantı Ve Beyaz Tampon&marşpiyel

Önerilen Mesajlar

ben işim gereği aracımlayım o halde hiç olumsuz sonuçlar yuzunden 16 ya dönmek istemedim.lastiklar 225-40-18,,yay yok düşünmüyorum.45 yanak nasıl olur onuda merka ediyorum

Anladim birazda aliskanlik meselesi alismak gerek.

biz ailecek kumho kullanıyoruz:)

Bende dunlop bakmistim hem diger markalara gore daha uygundu.

Heralde lastiklerimin degisme zamanini beklicem gibi geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladim birazda aliskanlik meselesi alismak gerek.

Bende dunlop bakmistim hem diger markalara gore daha uygundu.

Heralde lastiklerimin degisme zamanini beklicem gibi geliyor

sen jantlarını şimdiden ayarla:)lastikler bitine kadar belki vazgeçersin.ben ucuz diye kumho aldım.yoksa secenek cok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Size bir sorum olacak yeni konu açacaktim ama vazgectim. Arabam koyu renk olmasina rağmen siyah değil ve marspiyelerle renk uyumsuzluğu oluyor ve arabayi aldigimdan beri aklimda. Siz nerde boyattiniz nasil bir işlemi oldu ?

Edit: Foto

b2f006e9-cf7b-cbc6.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size bir sorum olacak yeni konu açacaktim ama vazgectim. Arabam koyu renk olmasina rağmen siyah değil ve marspiyelerle renk uyumsuzluğu oluyor ve arabayi aldigimdan beri aklimda. Siz nerde boyattiniz nasil bir işlemi oldu ?

aynı soruyu bende soruyorum cevabınızı bekliyoruz, teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Edit: Foto

b2f006e9-cf7b-cbc6.jpg

servistede arkadaşlarım var ama daha güzel iyi olması güvendiğim bir boyacı arkadasıma yaptırdım...

boyacı parçaları kaportacıya söktürdü,ön ve arka tampon alt parçaları üzerinde boyandı.sabah bıraktım ertesi gün oglen aldım.hepsi 250 sokme takma ve boyama dahil tuttu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten güzel olmuş bende yaptırmayı düşünüyorum boya olarak özel bi renk mi yoksa sadece beyaz mı?

aracın rengınde boya sadece boya.arkadaşa guvendıgım için ona bıraktım o halletti.cok gezmeme ragmen herhangi bir problem yok.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servistede arkadaşlarım var ama daha güzel iyi olması güvendiğim bir boyacı arkadasıma yaptırdım...

boyacı parçaları kaportacıya söktürdü,ön ve arka tampon alt parçaları üzerinde boyandı.sabah bıraktım ertesi gün oglen aldım.hepsi 250 sokme takma ve boyama dahil tuttu.

Birkac yerle konustum plastik uzerine direk boya ilerde dokulme yapar dediler onun zimparalanmasi macun cekilmesi lazim falan dediler. Siz direk uzerine boya surdurttuyseniz ve hala sıkınti yoksa oylede yapilabilir ama beyaz heryerde beyazda benim rengi nasil temin edicem yetkili servis yaparmi acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tbk ederim. Gerçekten onnumara olmuş.

Beyazın zerafeti ortaya çıkmış. Kuğu gibi maşallah.

Bu şekilde fabrikadan çıksa piyasayı sallar HB Focus. tek rakibi THY olur artık :)

Otosandan birileri görsede feyz alsalar bari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkac yerle konustum plastik uzerine direk boya ilerde dokulme yapar dediler onun zimparalanmasi macun cekilmesi lazim falan dediler.

Bende arabamın önündeki ızgaranın yanındaki kapakları titaniumlardaki gibi parlak siyaha boyatacaktım boyacım ileride mutlaka dökülür plastik aksamda boya tutmaz istersen yaparım ama 1 2 ay sonra gelip bana ekşime demişti bende mat bırakmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende arabamın önündeki ızgaranın yanındaki kapakları titaniumlardaki gibi parlak siyaha boyatacaktım boyacım ileride mutlaka dökülür plastik aksamda boya tutmaz istersen yaparım ama 1 2 ay sonra gelip bana ekşime demişti bende mat bırakmıştım.

Aynen abi o yuzden zimpara ve macun gerekir saglikli olabilmesi icin dediler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.