Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Jantı Ve Beyaz Tampon&marşpiyel

Önerilen Mesajlar

Yaaaanii :D konu sahibi gelsede sorum vardi havada kaldi :D

Soruların cevabı çok kez aldın sen...Ayrıca bilen cevaplar sabri, ilerisine yazı yazıldı diye unutulmuş olmaz yani..Takma kafana

Buarada yaşıt değilsin 29 yaşında :)

Birde yakışır mı diyorsun, 10 numara olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soruların cevabı çok kez aldın sen...Ayrıca bilen cevaplar sabri, ilerisine yazı yazıldı diye unutulmuş olmaz yani..Takma kafana

Buarada yaşıt değilsin 29 yaşında :)

Birde yakışır mı diyorsun, 10 numara olur...

Tabi ya komple arabayı değiştiren birşeyde işte asıl mesela şu insan isterki hem içine hem dışına harcasın ama kafamda sony panel+ekran+ Alpine ses sistemi veya o jant+lastikler

hem içi hem dışı yapamam ama sadece birini yapabilirim sence hangisi daha öncelikli olmalı? ilk jantı hallet mi yoksa ilk içi hallet mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi ya komple arabayı değiştiren birşeyde işte asıl mesela şu insan isterki hem içine hem dışına harcasın ama kafamda sony panel+ekran+ Alpine ses sistemi veya o jant+lastikler

hem içi hem dışı yapamam ama sadece birini yapabilirim sence hangisi daha öncelikli olmalı? ilk jantı hallet mi yoksa ilk içi hallet mi ?

Jant, sonra birde sony panel ve çerçeve...

Hoparlör cart curt için hemen dalma bence..acelesi yok onun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jant, sonra birde sony panel ve çerçeve...

Hoparlör cart curt için hemen dalma bence..acelesi yok onun

Sony panel cerceve ve ekrani uyguna bulacagima inaniyorum kadran gibi :) Umuyorum :D illa jant diyosun yani haklisinda ya himpekste 1.800lira demislerdi 2 ay once lastikte tanesi 350den 1.400 temiz 3.000 lira :D

b2f00c5e-ae51-1a42.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony panel cerceve ve ekrani uyguna bulacagima inaniyorum kadran gibi :) Umuyorum :D illa jant diyosun yani haklisinda ya himpekste 1.800lira demislerdi 2 ay once lastikte tanesi 350den 1.400 temiz 3.000 lira :D

b2f00c5e-ae51-1a42.jpg

Benim için ses sisteminden çok daha önemli..Ses zaten çıkıyor arabadan yani bence lüks...

Bununla araban değişiyor :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birazcık abi :D Kromajdan bahsediyorduk bende ona siyah film çekmekten bahsetmiştim

Aslında ben ön farlarda kaş misali siyah mat kaplama istiyorum ama olmaz sıcaktan atar diyorlar :)

Titanium daki gibi değil yalnız üst tarafından aşağıya farın önü açık kalacak şekilde

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jantlar görsel olarak çok yakışmış, süper. Fakat ben konforu bozacaksa cesaret edemem böyle bir modifikasyona.

araç14 aydır bende.yaklaşık 70 bine dayandı.jantların kattıgı güzellik hepsinini önünde şuan.tavsiye ederim...bi kere artık fiesta demiyorlar:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz rengi ilk defa yakistirdim F3e. Simdi Fatih yasit gibiyiz sanki bilemiyorum telefondan giriyorum. Aracim benimde titx tdci F3 HB ben lasman janti buldum 5 kollu 18" sence dezavantajlari goz onune alirsak deger mi ? Birde lastik 235 40 18 galiba yay var mi ?

ben işim gereği aracımlayım o halde hiç olumsuz sonuçlar yuzunden 16 ya dönmek istemedim.lastiklar 225-40-18,,yay yok düşünmüyorum.45 yanak nasıl olur onuda merka ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süper olmuş, çok beğendim, aslında ST jantlarını artık neredeyse arabesk bulmaya başladıysam da bu iyi bir örnek olmuş.

Güle güle kullanın.

Marşpiyellerin boyanması da iyi olmuş, ben de bir heves boyacıma gittim boyatmak istiyorum dedim, başladı adam gülmeye, anlamsız anlamsız baktığımı fark etmiş olmalı, "abi senin araba zaten siyah, nesini boyatacaksın" dedi, ben de kös kös döndüm...

tesekkür ederim.eski 17 c-max jantı aradım aslında.Sonra dedim 18 olsun.18 oluncada st de karar verdim...sadelikten yanayım cok fazla üzerine değişikik yapmak istemiyorum.tavsiyelerinizle 1-2 olabılır
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.