Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Jantı Ve Beyaz Tampon&marşpiyel

Önerilen Mesajlar

10 numara, spoiler takalım şuna hadi..Bulalım mı ucuz ?

Fazla varsa ben de aliyim ucuz :)

Tatlı durmuş beyazda.

Araç spor yapılıyor ama, herşey değişiyor o sportiflikte krom çok batıyor.. Bakınız ST'lerde krom yok.

Katılıyorum ama sis farı çerçevesi ve ön ızgaradaki kromajı da değiştirmek gerekecek .

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazla varsa ben de aliyim ucuz :)

Tatlı durmuş beyazda.

Katılıyorum ama sis farı çerçevesi ve ön ızgaradaki kromajı da değiştirmek gerekecek .

Yarın ilgilenmeye çalışacağım bulursak buradan bildiririm..İsteyen alır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süper olmuş, çok beğendim, aslında ST jantlarını artık neredeyse arabesk bulmaya başladıysam da bu iyi bir örnek olmuş.

Güle güle kullanın.

Marşpiyellerin boyanması da iyi olmuş, ben de bir heves boyacıma gittim boyatmak istiyorum dedim, başladı adam gülmeye, anlamsız anlamsız baktığımı fark etmiş olmalı, "abi senin araba zaten siyah, nesini boyatacaksın" dedi, ben de kös kös döndüm...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç spor yapılıyor ama, herşey değişiyor o sportiflikte krom çok batıyor.. Bakınız ST'lerde krom yok.

Aynı fikirdeyim benim arabamda beyaz öyle bi düşünmüştüm takayımmı kapılara krom kime sorsam iyi durmaz demişti.Bende vazgeçmiştim.

fakat onlar orjinal olduğu için sökme şansı olmaz gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fikirdeyim benim arabamda beyaz öyle bi düşünmüştüm takayımmı kapılara krom kime sorsam iyi durmaz demişti.Bende vazgeçmiştim.

fakat onlar orjinal olduğu için sökme şansı olmaz gibime geliyor.

Siyah parlak filmle kaplatir abi ustunu hem guzelde olur ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Et abi nolucak yapiskan bisi begenmezsen sök gitsin. Benim stop farlarinda var uzun zamandir

Biraz araştırdım ben trafikte polisler sorun çıkartıyormuş.O manada cesaret edemiyorum :)

Yoksa yakışacağına eminim

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.