Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3,kontak Tutukluğu

Guest Özcan B.

Soru

merhaba arkadaslar.bazen neden oluyor bılmıyorum ama aracı calıstırmak için kontagı calıstırma pozısyonuna getırdıkten sonra,calıstırmak uzere kontagı cevırdıgımde kontak bos oluyor 2 cm falan hafif bir dirençle boş dönüyor ve araba hiçbir çalısma tepkisi vermıyor,daha sonra kontagı tamamen kapalı konuma getirip tekrar çalıstırmaya calıstıgımda arac normal bi şekılde calısıyor,sizce bu bir sorun mudur,sizin de basınıza gelıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yahu ben anlatamıyorum; Türkiyedesin sıgara paketi için koca camı indiriyor adam; sağ koltukta çanta görür kapılar açık alır gider. Diyorum ya bana göre bu hali güzel kontrol hep bende, yoksa adamlar yapamadığından değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yav kapı açıldı diyelim anahtar içeri girmediği sürece araç çalışmaz..

Ford'un anahtarsız girişi var zaten, bakın minick fiestalarda bile var :P güzel özellik...

yakında onu da eklerler

Saol yakup bu açıklama için göbeğim çatladı şu aydına derdimi anlatıcam diye buyur aydın artık öyle bir ihtimalde yok.

Gereksiz ve yarım yamalak olsada ben bu özelliği severek kullanıyorum desen he diycemde hala işe yaradığını iddaa etmene üzülüyorum ama yinede diyorum araba senin keyf senin bizene hatta banane :)

Bi film izliyodum kafam dağıldı ülen Aydın yarın soracam ben sana :)

Bu arada yarına hard diskleri getirmeyi unutmayın hd filmlerde var bende. (korsana hayır :) )

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ferhat;

Ford bana dedi ki; titanium alırsan cebinde metal parçası taşımaman için biz sana düğme koyucaz hayatını bir nebze olsun kolaylaştırıcaz. Ben de iyi etmişsiniz, titanium'un onlarca güzel ve hayatı kolaylaştıran özelliği yanında bu da güzel olmuş dedim ve aldım. Yarım yamalak olmuş nasıl olursa olmuş, cebimde metal parçası taşıtmıyor bana, sen beğensen ne olur beğenmesen ne olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ferhat;

Ford bana dedi ki; titanium alırsan cebinde metal parçası taşımaman için biz sana düğme koyucaz hayatını bir nebze olsun kolaylaştırıcaz. Ben de iyi etmişsiniz, titanium'un onlarca güzel ve hayatı kolaylaştıran özelliği yanında bu da güzel olmuş dedim ve aldım. Yarım yamalak olmuş nasıl olursa olmuş, cebimde metal parçası taşıtmıyor bana, sen beğensen ne olur beğenmesen ne olur.

Kapağı açınca içinden metal çıkıyor, kışın çalışmazsa deyü :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ferhat;

Kızdınmı sen bana hımmmm.Zaten son msj ımda aynen böyle yazmıştım görmedin galiba arabada senin keyf te senin kimene hatte banane demiştim.

Sen bu şekilde mutluysan bende mutluyum senin adına arkadaşım.Sabrına ve eline sağlık :)

Seni sevdiğimden ve samimiyetine olan güvenimden seninle tartışıyorum kırdıysam kusuruma bakma sanırım ipin ucunu biraz kaçırmışım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ne kızıcam sana yahu; titanium'u çekemediğini dünya biliyor :kıhkıh:

Pekte güzel yanıyor gece o Ford Power düğmesi yahu :D

Ferhat kapı kollarında kırmızı aydınlatma yoktu sende değil mi? :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Heh bana bu detaylardan bahset gereksiz düğmelerden banane eminim çok güzel görünüyordur geceleri kapı kollarındaki aydınlatmalar.

Bizim gibi marabalarda yok öyle ışıklar :)

Sende xenon far da vardı değilmi aaa yokmuydu tüh titanium x değildi demi sendeki :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nasıl olsa Yakup toplucak ben biraz daha devam edeyim :D:D

Aydın abi sana yeterli gelmesine, tercih etmemene vs lafım olmaz tabiki ancak güvenlik açığı kısmına katılmıyorum, başka birisinin kapıyı açabilmesi için senin dibinde olması lazım kol mesafesinden daha yakın, çalıştırması vs zaten mümkün değil.

Kapağı açınca içinden metal çıkıyor, kışın çalışmazsa deyü :aman:

Kışla ne alakası var Yakup?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nasıl olsa Yakup toplucak ben biraz daha devam edeyim :D:D

Aydın abi sana yeterli gelmesine, tercih etmemene vs lafım olmaz tabiki ancak güvenlik açığı kısmına katılmıyorum, başka birisinin kapıyı açabilmesi için senin dibinde olması lazım kol mesafesinden daha yakın, çalıştırması vs zaten mümkün değil.

Kışla ne alakası var Yakup?

Kitapçığı 2 kez mı okumuştun?

Bir kere daha gerekecek :D

Ozan alınmıyorsun umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kitapçığı 2 kez mı okumuştun?

Bir kere daha gerekecek :D

Ozan alınmıyorsun umarım.

Aynen 2 kere okudum :D arabayı bağlamaya gittiğimde dedim sen şimdiden ver kitapçığı bi okuyum, arabadan 3 hafta önce aldım yani :D sonra kesmedi bi daha okudum :D

Yok alınmıyorum tabiki :)

metal anahtar kapıyı açıyor sadece onunla da kış bağlantısı kuramadım :D

Kontak olarak kullanmak için kapağı çıkartıp metal kısmı değilde BMWdeki gibi anahtarı yerleştirip yine düğmeye basıyoruz. Klavuzda yazan bu :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.