Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3,kontak Tutukluğu

Guest Özcan B.

Soru

merhaba arkadaslar.bazen neden oluyor bılmıyorum ama aracı calıstırmak için kontagı calıstırma pozısyonuna getırdıkten sonra,calıstırmak uzere kontagı cevırdıgımde kontak bos oluyor 2 cm falan hafif bir dirençle boş dönüyor ve araba hiçbir çalısma tepkisi vermıyor,daha sonra kontagı tamamen kapalı konuma getirip tekrar çalıstırmaya calıstıgımda arac normal bi şekılde calısıyor,sizce bu bir sorun mudur,sizin de basınıza gelıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bana bazen oluyor. kontak çevirince marş motoru çalışmıyor. bazen de marş saniyenin 10 da biri kadar süre çalışırmış gibi yapıp susuyor. 2. denemede marş basıyor.

anahtarsız çalıştırma da da oluyor bazen aynı şey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Seninki cep telefonundan bile etkileniyor , hiç Elletme bozarlar :P

Aaaa evet olabilir ya; cep tel koyma gözü ile anahtar koyma gözü dip dibe, tam kontağa basarken birisi arasa falan etkilenir belkide öyle oldu.

1 sefer başıma geldi yeraltı otoparkında, telefon hat bulmaya çalışıyor olabilir o esnada.

Afferin be Çağatayım canım benim :öp:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aaaa evet olabilir ya; cep tel koyma gözü ile anahtar koyma gözü dip dibe, tam kontağa basarken birisi arasa falan etkilenir belkide öyle oldu.

1 sefer başıma geldi yeraltı otoparkında, telefon hat bulmaya çalışıyor olabilir o esnada.

Yok ya ben hem elimde telefon hemde anahtar serce parmagimla bastim dugmeye calisti ama bazende telefon sag cebimde anahtar sol cebimde calismadi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok yok bozuk o araba git hemen kız servise :)

Ne biçim titanium bu çalışmıyor bile pehhh.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok ya ben hem elimde telefon hemde anahtar serce parmagimla bastim dugmeye calisti ama bazende telefon sag cebimde anahtar sol cebimde calismadi :D

Telefon o anda etkin değilse (Hat arama-gelen çağrı-çağrı yapma gibi) hiç bir etkisi olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kapıları neyle açıyorsun Aydın abi :D

Bence bu sorun aynı, anahtarlı anahtarsız farkı yok, telefondan etkilenme olayıda bu kadar sık olmamalı gerekli önlemleri ford almıştır diye düşünüyorum, çünkü 3 senedir corollada 1 kere bile böyle sorun yaşamadım. focusta 1 haftada 2 kere yaşadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.