Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focusun Sol Taraftaki Konsol Çıkıntısı ?

Guest Koraycan

Soru

Arkadaşlar sol taraftaki farları ayarlayan yuvarlak düğmenin olduğu konsol çıkıntısı benim gibi boyu 1.90 boyu olan arkadaşlar için rahatsızlık veriyor mu ?.....tamam koltuğu geriye atınca falan oluyor ama , bu seferde direksiyondan fazla uzaklaşmış gibi olmuyor muyuz....boyu uzun olan arkadaşlar bu konuda ben bilgilendirsin ...ciddi bir sorun olarak görüyor musunuz bunu ?

( yönetimden ricam bu başlığım lütfen kalsın , diğer sorunlar gibi bu da bir başlık sebebi )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Indim arabaya ama yanimda kameraman olmadigi icin kendimde cekemedim. Tam olarak sundan oluyor. Beb arabayi cogu zaman kaldirim kenarina birakiyorum. Kaldirima sifir yapincada ayagi direk kaldirima atmak gerekiyor soldan zorlanarak cikarken sag ayak topugu fazla havaya kalkiyor ve far anahtarinin oraya carpiyor olay bu :D

post-1187-1343668281,6146_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi,

Aşağıya video çekmeye giderken video kamerasını unutmak nasıl oluyor?

Araba ile gelecektim buraya ama anahtarı evde unutunca otobüs'e atladım gibi bişey olmadı mı şimdi bu ?!

Kalkmış resimle gösteriyor,sanki biz anlamadık nereye çarptığını :D

:zha: Sabri ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eeee xenon kaldırmıyor mu otm. farları?

Gecikme ile yanıyor ama F3 te farlar??

Aslında öyle bir kural yok benim görüşüm böyle, araç çalışmadan xenon yakıp daha sonra motoru çalıştırınca anaları ağlıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında öyle bir kural yok benim görüşüm böyle, araç çalışmadan xenon yakıp daha sonra motoru çalıştırınca anaları ağlıyor..

F2 gibi değil kontağı çevirir çevirmez yanmıyor farlar; biraz bekliyor o sırada aracı çalıştırıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

F2 gibi değil kontağı çevirir çevirmez yanmıyor farlar; biraz bekliyor o sırada aracı çalıştırıyorsun.

Biliyorum fakat aynı durum oluyor, hemen açmıycan belki ? risk'e atmaya gerek yok yani bu bence..

sadece kendi fikrim..Led içinde aynı şeyi düşünüyorum..Aracı çalıştırdığım an'da hiçbir ışıklı sistem açık kalmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen boyle pembe yaniyor falan duzeliyor en iyisi boyle. Oyle kisa tunellerde zart zurtta yanmiyor. En sagliklisi bu ama halojenler icin otomatik iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi,

Aşağıya video çekmeye giderken video kamerasını unutmak nasıl oluyor?

Araba ile gelecektim buraya ama anahtarı evde unutunca otobüs'e atladım gibi bişey olmadı mı şimdi bu ?!

Kalkmış resimle gösteriyor,sanki biz anlamadık nereye çarptığını :D

:zha: Sabri ?

Video kamerayi unutmadim telefonla indimde hem cekip hem yapamadim kardesimde gelmedi masa kuruyodu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.