Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 3 Vs Honda Cıvıc

Gökhan Musapaşaoğlu

Önerilen Mesajlar

Bu iş size kaç paraya maloldu kaç km dir chipli kullandınız ve şu ana kadar herhangi bir sorun çıkardımı.

Bende düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum :)

Valla ferhat hocam ben arabayı aldığım günden bu yana chipli yukardaki bakım olaylarını benim gibi yaparsanız hiçbirşey olmaz şu ana kadarda bir problem çıkarmadı servislerde dahi rutin ödemeler yaptım km bakımlarında teknik servis dahi anlamadı yazılımı:D bana maliyeti bin tlye maal oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90lık rahat yetişiyor hocam chiplenince yabana atmayın derim ben şahsım adına hüsranda doğurabilir işin sonunda :D

benimkide 115 lik bana takılıyor aklısıra yolda bi yakalasam alıcam ifadesini.Her yazlığına gidişte benim mekanın yakınından geçiyor dahada yanıma gelemedi korkudan hep laf hep laf :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimkide 115 lik bana takılıyor aklısıra yolda bi yakalasam alıcam ifadesini.Her yazlığına gidişte benim mekanın yakınından geçiyor dahada yanıma gelemedi korkudan hep laf hep laf :)

abi yaptır sende bi yazılım 145 150 civarında rahat alırsın ve 300 320 civarı bir torq hiç fena olmaz havi arkasındaki tdcı ve ford yazısınıda söktür yaklaşanın alırsın rahat rahat ifadesini off derim ferhat abi ya düşündüm de bi an o torku şimdi ayağımın altında yok dedim benim ki yetiyor dedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi yaptır sende bi yazılım 145 150 civarında rahat alırsın ve 300 320 civarı bir torq hiç fena olmaz havi arkasındaki tdcı ve ford yazısınıda söktür yaklaşanın alırsın rahat rahat ifadesini off derim ferhat abi ya düşündüm de bi an o torku şimdi ayağımın altında yok dedim benim ki yetiyor dedim

Tdci yazısını zaten yok da, ford'u sökünce ford olduğunu anlamıyorlar mı :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verme gazı evli ve çocukluyum ben. :)

21 yaşımda bi tane 206 aracım vardı kapışçağım zaman hava filtresine giden boruyu çıkartıp dışarıya veriyordum 7 8 bg fark ediyordu :) Birde çok güzel sesi çıkıyordu.

Peki servis hiç anlıyamazmı durduk yere garantiden olmayalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verme gazı evli ve çocukluyum ben. :)

21 yaşımda bi tane 206 aracım vardı kapışçağım zaman hava filtresine giden boruyu çıkartıp dışarıya veriyordum 7 8 bg fark ediyordu :) Birde çok güzel sesi çıkıyordu.

Peki servis hiç anlıyamazmı durduk yere garantiden olmayalım.

Anlar tabi ki, yazılımda yazılım diye tutturursan bir gün.

Ferhat abi acele etme, sana tek sözüm bu.. yaptırma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat abi acele etme

Aslında pek niyetimde yok ama dahada güç fena olmaz diyorum bazen.

En iyisi ben bu işten uzak durayım eski ferhatı hortlatmanın alemi yok bu saat ten sonra :) Ama bekar olsaydım daha aracı aldığım ilk gün attırmıştım chip li yazılımı oda ayrı :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.