Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 3 Vs Honda Cıvıc

Gökhan Musapaşaoğlu

Önerilen Mesajlar

Olur olur oda olur öyle olsun senimi kırıcam :)

Yav Ferhat'ım benim aldığım arabayla senin ki bir olur mu? Bugün Yakup Focus alıcam dese onunki de sıradan bir alıcı ile aynı olur mu?

Düşün işte sen. Hee bu sabah gelince de foto çektim istersen ekliyim foruma :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav Ferhat'ım benim aldığım arabayla senin ki bir olur mu? Bugün Yakup Focus alıcam dese onunki de sıradan bir alıcı ile aynı olur mu?

Düşün işte sen. Hee bu sabah gelince de foto çektim istersen ekliyim foruma :)

Aydıncım THORK a şöyle anlatıcan diline göre biri lastik tabanlı diğeri vidala kösele...o zaman anlar sen dilini bilmyon... :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi ikiside aynı kalıp aynı deri sadece birinde toka var biri düz :)

hade hade biri 79 tl digeri 129 tl...birmi olurmuş...tabiki üstten bakarsan herşeyi aynı gözükür altına bakıcan...sen ilkokula giderken ben sayacıda solüsyon elimde bir elimde falçata ayakkabıların bezlerini yapıştırıp önlerini temizleyip kalıba hazır hale getiriyordum... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hade hade biri 79 tl digeri 129 tl...birmi olurmuş...tabiki üstten bakarsan herşeyi aynı gözükür altına bakıcan...sen ilkokula giderken ben sayacıda solüsyon elimde bir elimde falçata ayakkabıların bezlerini yapıştırıp önlerini temizleyip kalıba hazır hale getiriyordum... ^_^

Biri kösele biri hazır taban olması kişinin yüreme hızını arttırmaz ki hatta altı lastik olan daha sağlam basar yere kaymaz :)

O senin dediğin fark olsa olsa kösele mondeo hazır taban focus olur.Aynı modelde öyle fark olmaz abi :)

Kösele 115 tl hazır taban 75 :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biri kösele biri hazır taban olması kişinin yüreme hızını arttırmaz ki hatta altı lastik olan daha sağlam basar yere kaymaz :)

O senin dediğin fark olsa olsa kösele mondeo hazır taban focus olur.Aynı modelde öyle fark olmaz abi :)

Aynı modelin köselesini alan salak diyorsun doğrumuyum?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmem hotiçe git sor düm deri markalarına örnegin optimmumda altı lastik tabanlısı 79...alsancaktaki kösele olan 129...herşeyi aynı tabanlar farklı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdığım yorum kesinlikle tamamen objektif inan focus sahibiyim diye yazmıyorum ki forumdaki arkadaşlarım bilir, civic hemen hemen hiçbir klasmanda focus3 ün yanına yaklaşamaz, civic malzeme kalitesi focusun zaten gerisinde sınıfının bile altında diyebilirim, dizayn olarak göreceli ama bence bir önceki kasa daha çok kendine baktırıyor, yalıtım olarak düzelme var ama döşemeler, kumanda elamanları bence vasat, geri görüş kamerası güzel bir özellik, focus mu civicmi dersen focus derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.