Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ses Sistemi Ekran Arizasi

Bora A.

Soru

Bendeki DAB sistemin ekranı,soğuklarda ve sıcaklarda çizgi çizgi oluyor,zaman zaman görüntü parçalanıyordu...Bu gün servise gittim,ekranı söktüler,baktılar ve yeni ekran sipariş ettiler...İşte Fotolar.....

img1605s.jpg

By rockerroller at 2012-07-20

Ekrandaki çizgilere dikkat edin....

img1604ue.jpg

img1601e.jpg

img1600ho.jpg

img1599y.jpg

img1598p.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sıcaktan soğuktan etkilenen,dandik yazıları olan bir ekranı hadi kabul ettik ses ne olacak...Bende zarar olsun otosana diye sipariş verdittim,yenisini takacaklar...Sırf gıc<ıklığına 3 sene yapıcam bunu...Bakarsın pes edrler kendi istekleriyle sony takarlar (imkansız bişeyde)....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada halihazırda ekranlarında bu prolem olan arkadaşlarında benim gibi arıza bildiriminde bulunmalarını tavsiye ederim,belki sürekli şikayete uğrarsa otosan araçları bu ekranı kalitli ekranla değiştirmek üzere geri çağırabilir..Çünkü gerçekten oldukça masraf açılır aksi taktirde otosanın başına....Ben her bozulmada yeniden taktırtıcam gıcıklığına sony taktırıncaya kadar yapıcam bunu.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni ekrani taktilar dün ama onda da daha az göruülüyor ama aynı sorun var gölgeler çizik çizik lekeler yapılan işlemin gorüntusü bir sonraki menüde gölge olarak duruyor falan...İğrenç bir ekran yahu 60 bin tl lik arabada olacak bir ekran mi bu >:/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni ekrani taktilar dün ama onda da daha az göruülüyor ama aynı sorun var gölgeler çizik çizik lekeler yapılan işlemin gorüntusü bir sonraki menüde gölge olarak duruyor falan...İğrenç bir ekran yahu 60 bin tl lik arabada olacak bir ekran mi bu >:/

Güneşte çok kaldı desem yenisi de aynı diyorsun?

Ben hiç böyle bir gölgelenme çizik falan sezmedim; var da ben mi anlamıyorum acaba :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.