Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ses Sistemi Ekran Arizasi

Bora A.

Soru

Bendeki DAB sistemin ekranı,soğuklarda ve sıcaklarda çizgi çizgi oluyor,zaman zaman görüntü parçalanıyordu...Bu gün servise gittim,ekranı söktüler,baktılar ve yeni ekran sipariş ettiler...İşte Fotolar.....

img1605s.jpg

By rockerroller at 2012-07-20

Ekrandaki çizgilere dikkat edin....

img1604ue.jpg

img1601e.jpg

img1600ho.jpg

img1599y.jpg

img1598p.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

hahahha :D Bildiğin birşeyi karşın anlamayınca deli oluyo insan :D

Aydın abi bulabilcekmiyiz uyguna bu 3lüyü

Otosan'a gösteriyorsun bu yukardaki resmi :D

çerçeve ve ekranı sana yaklaşık 1250 liraya veriyor..Sonra sony panel'i buluyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hadi buldun diyelim nasıl takıcan?

Serviste :)

Otosan'a gösteriyorsun bu yukardaki resmi :D

çerçeve ve ekranı sana yaklaşık 1250 liraya veriyor..Sonra sony panel'i buluyorsun :D

Yöhh :) çokmuş :D daha da uygun ya kadranları bulduğumuz gibi neyse daha vakit var belli :)

Benim kafamda /////Alpine var şuan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yav ekran değişirse kapağın da değişmesi şart...4.2 İnçlik ekran için ya o ekranın büyüklüğüne uygun TEK PARÇA (şimdiki sisteminki gibi) kapak bulacaksınız ya da SONY gibide gözüksün istiyorsanız SONY KAPAK + EKRAN ÇERÇEVESİ bulacaksınız..Bu kadar basit....Ben SONY kapağı bulurumda ekran ve çerçevesini bulmam sorun..Gerçi ekranı da İvedikte buluruz C-Maxlerden falan ama ekran çerçevesi sorunu var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yav ekran değişirse kapağın da değişmesi şart...4.2 İnçlik ekran için ya o ekranın büyüklüğüne uygun TEK PARÇA (şimdiki sisteminki gibi) kapak bulacaksınız ya da SONY gibide gözüksün istiyorsanız SONY KAPAK + EKRAN ÇERÇEVESİ bulacaksınız..Bu kadar basit....Ben SONY kapağı bulurumda ekran ve çerçevesini bulmam sorun..Gerçi ekranı da İvedikte buluruz C-Maxlerden falan ama ekran çerçevesi sorunu var...

Otosanda varmış abi 250 lira gibi bir fiyata

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serviste :)

Servis de, bu parçaları benden almadın ya, heh, onları taktırırsan araç garanti dışı kalır diyecek, saçma sapan ayaklara yatacak, gereksiz sinirin bozulacak..

Parça kodları biliniyor mu abi? Çünkü Almanyada Ford yedek parçacı bi tanıdık varda :)

:fikir: :fikir: :fikir: :fikir:

Sabriiiiiiiiiiii, en sevdiğim kardeşim, canım ciğerim, hiç söylemedim ama gerçekten şu forumda bitanesin, ben duygularımı gösteremiyorum maalesef..

Ford yedek parçacı bi tanıdık he mi? bebişim benim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servis de, bu parçaları benden almadın ya, heh, onları taktırırsan araç garanti dışı kalır diyecek, saçma sapan ayaklara yatacak, gereksiz sinirin bozulacak..

:fikir: :fikir: :fikir: :fikir:

Sabriiiiiiiiiiii, en sevdiğim kardeşim, canım ciğerim, hiç söylemedim ama gerçekten şu forumda bitanesin, ben duygularımı gösteremiyorum maalesef..

Ford yedek parçacı bi tanıdık he mi? bebişim benim...

Serviste kadranı taktım sorun çıkarmadılar pek

hahahah :D Evet abi ama babamın tanıdığı ve babamın klasik bir lafı vardır " Ne gerek var" :D o yüzden ilk onu ikna etmem gerek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.