Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Digital Music Changer Kullanan Var Mı ?

Önerilen Mesajlar

Ah bi Amerikada Olsak Şu bizim Focus'lar Nasıl Yaparız Biliyonn muuuu :D Maalesef..

Bence Bi mp3 çalar,usb ,aux girişli bir teyp alsak daha mantıklı mı olur ki ?

Kalite bakımından ..

Digital Music Changer için konuşuyorum..

Tamam senin dediğin görüntü ve kullanış olarak çok iyi ama Tiz Özürlüsü beşbinRDS ile uğraşmak istemiyorum artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

arkadaşlar aynı sorundan müzdaribim bende cd changer yok 5000 rds kullanıyorum... teyp mi alsam yoksa bu digital cd changer mı karar veremedim ? daha doğrusu digital cd changer daha işime gelir orjinalliği bozulmaz.. bunu nerden temin edebilirim? fiyatı nedir yardımcı olabilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar aynı sorundan müzdaribim bende cd changer yok 5000 rds kullanıyorum... teyp mi alsam yoksa bu digital cd changer mı karar veremedim ? daha doğrusu digital cd changer daha işime gelir orjinalliği bozulmaz.. bunu nerden temin edebilirim? fiyatı nedir yardımcı olabilirmisiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-cd-mp3-calar-teyp-audio-system-ford-1993-2012-tum-arac-teyplerine-usb-aparati-111182201/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba 6000 Rds-Eon için hocamın belirttiği ürünü başka bir siteden 125 tl/12 imkanıyla aldım taktım biraz önce.Fiyat/performans için başarılı bir ürün her ne kadar Çin malı olsa da.Orjinal 6 lı CD değiştiricinin 2.eli 300 Tl den bahsedilriken 125 Tl bana göre mantıklı.Gelelim ilk gözlemlere;

-Usb bellekten çalarken biraz bekletmekte 20-30 sn.gibi malum belleği okuyor ama Aux girişinden telefonu bağladım tıkır tıkır gayet seri....

-Ses kalitesi aracınızın orjinal ses kalitesi neyse o(Bu arada cd frekans kalitesi malumunuz neyse o 320 kpbs ise aynı 128 kpbs ise o sesi alıyorsunuz)

-6x99 parça dinleyebilyorsunuz usb olarak kullanırsanız.

Şimdilik bu kadar bence fiyat-orjinallik-kullanım-montaj gibi konulardan bakarsak %90 başarılı bir ürün.

Tek eksiği parça ismini görememek bence önemli olmamalı o

kadar...

Lütfen yanlış anlaşılmasın maksadım yardımcı olmak....

http://www.yenicarsim.com/ford-focus-mk1-98-04-usb-sd-cevirici-audio-system/teyp-cd-mp3-vcd-dvd-calar/id/512828/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.