Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Digital Music Changer Kullanan Var Mı ?

Önerilen Mesajlar

Öncelikle İyi Günler Arkadaşlar;

Digital Music Changer ,Bildiğim kadarı ile Orjinal Teybinizin Arka Kısmında Cd Changer Yerine Bir Soketle Bağlanarak Usb,SD Kart,Aux Bağlantısı ve Ipod Bağlantısı yağılabiliyormuş. Yani Kısaca Teybimizi Cd Changer diye kandırıyoruz bir nevi :)

İnternet ortamında 120 lira ile -200 lira arasında değişiyor.

Bende almayı Düşünüyorum.

Teyp 5000RDS E-O-N Şimdi Mp3 çalar alsam görüntü bozukluğu olacağı için pek olumlu bakmıyordum.

Kullananlar var mı bu aleti ?

@Mustafa Tüfekçi Sayın değerli abimle de konuştum bu konuyu birde size soruyum dedim.

Sağolsun beni biraz aydınlattı bu konuda.

Kullanan varsa memmun musunuz ?

Sanırım Şarkı İsimleri Yazmıyormuş,Klasörleri CD01,CD02 diye isim vermemiz gerekiyormuş.

Her Klasör 99 Tane Mp3 Alıyormuş.Focus'larda Kaç tane dosya açmaya izin verir ?

Açıkçası Ses Kalitesinden Biraz kaygılarım var Genellikle Radyodan dinliyordum Müzikleri..

Radyodan Daha Kaliteli Bir Ses Alabilirim Değil mi ?

Mantıken şöyle düşünüyorum Cd Changer yerine takılıyor. Cd Changer'ın Ses kalitesi nasılsa bunun da öyledir diye..

İlginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi Günler..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygun kablo geldikten sonra uyum sağlmaması için neden yok. Kablodan kontrol tuşlarının elektronik üniteye doğru taşınması gerekir.

Tabii 16 GB USB taktığında dizin kontrolu, sıralam falan nasıl olur onu denemek lazım.

Ses kalitesi olarak ciddi bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. FM Transmitterler bile verimli çalışıyor uygun frekansı bulursa.

Zaten araç ortamında kalite konusunda fazla hayal kurmamak lazım.

Denemeye değer, çünkü gerçekten USB girişli müzik datası çok kullanışlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Öncelikle İyi Günler Arkadaşlar;

Digital Music Changer ,Bildiğim kadarı ile Orjinal Teybinizin Arka Kısmında Cd Changer Yerine Bir Soketle Bağlanarak Usb,SD Kart,Aux Bağlantısı ve Ipod Bağlantısı yağılabiliyormuş. Yani Kısaca Teybimizi Cd Changer diye kandırıyoruz bir nevi :)

İnternet ortamında 120 lira ile -200 lira arasında değişiyor.

Bende almayı Düşünüyorum.

Teyp 5000RDS E-O-N Şimdi Mp3 çalar alsam görüntü bozukluğu olacağı için pek olumlu bakmıyordum.

Kullananlar var mı bu aleti ?

@Mustafa Tüfekçi Sayın değerli abimle de konuştum bu konuyu birde size soruyum dedim.

Sağolsun beni biraz aydınlattı bu konuda.

Kullanan varsa memmun musunuz ?

Sanırım Şarkı İsimleri Yazmıyormuş,Klasörleri CD01,CD02 diye isim vermemiz gerekiyormuş.

Her Klasör 99 Tane Mp3 Alıyormuş.Focus'larda Kaç tane dosya açmaya izin verir ?

Açıkçası Ses Kalitesinden Biraz kaygılarım var Genellikle Radyodan dinliyordum Müzikleri..

Radyodan Daha Kaliteli Bir Ses Alabilirim Değil mi ?

Mantıken şöyle düşünüyorum Cd Changer yerine takılıyor. Cd Changer'ın Ses kalitesi nasılsa bunun da öyledir diye..

İlginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi Günler.. :)

Birde şuna bakmanı tavsiye ederim, parçayı getirtebilirsem ilk yapacağım iş budur:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buradan alabilirsiniz abd'den ürün almanızı sağlayan şirketler var aslında

Yakup Bey teşekkür ederim videoda var linki zaten ama Amerika'da ki arkadaşlardan rica etmeyi düşünüyorum. Buradaki Nissan da da var ama yaklaşık 180 TL...aradaki fark beklemeye değer:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Bey teşekkür ederim videoda var linki zaten ama Amerika'da ki arkadaşlardan rica etmeyi düşünüyorum. Buradaki Nissan da da var ama yaklaşık 180 TL...aradaki fark beklemeye değer:)

Farklı sitelerde de bu ürün bulunabilir.Baktınız mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buradan alabilirsiniz abd'den ürün almanızı sağlayan şirketler var aslında

Yalnız parçayı elime alamadığım için teybin cd changer jack ına uyumlu mu değil mi ondan emin değilim

Parça numarasıyla araştırdım ama bulamadım açıkcası bulan varsa iyi olur.. :)

Yalnız adam ne kadar güzel uydurmuş dimi parçayı? Yaratıcılık işte. Bluetooth da yapmış aynı adam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.