Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ani Hızlanmada Direksiyon Kontrolü

Guest Özcan B.

Soru

merhaba.focus 3 de özellikle 1.viteste son gaz yaparak ani hızlanma yaptığımda direksiyonu kontrol edemiyorum.direksiyon özellikle sağa doğru çok sert bir şekilde kendi kendine kırılıyor..bu acaba tekerlere ani ve fazla tork yüklenmesinden kaynaklanıp doğal bir olay mıdır... araçla ani sıçrama yapmaktan korkuyorum bu yüzden,direksiyon kendini sağa dogru aniden ceker de bi yere vurursam diye...

Özcan B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

sanırım özellikle de sağa çekmesi ekstrem bi durum değil,genelde yolun sağında olmamız ve yolun eğiminin de genelde sağ tarafa olmasından kaynaklanıyor sanırım özellıkle de sağa çekmesi,yanılıyor muyum?,ayrıca bunu focustaki eksiklikler ve hatalara da ekleyebilirz bence,çünkü bildiğim kadarıyla bmv de bu sorun için özel bi sistem var ,ani hızlanma kontrol kaybını önlüyor

Özcan B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sanırım özellikle de sağa çekmesi ekstrem bi durum değil,genelde yolun sağında olmamız ve yolun eğiminin de genelde sağ tarafa olmasından kaynaklanıyor sanırım özellıkle de sağa çekmesi,yanılıyor muyum?

Ekstrem durum değil.

Focus ilk hareketini sağ tekerden alır bunun da etkisi var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben makyajlı kasa 3.20d 184hp olanda bi kaç kere gazladım en ufak oynama yapmadı, tüm sistemler devredeydi tabii

Bende yaptım, önünü arkasını oynattım :):zha: Keşke video çektirseydim.

Benimki bozuk demekki yada siz iyi basamadınız...Emanet miydi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet emanet :) kozyatağı(sanırım) metrodan acıbademe kadar kullandım. kalkışlarda ve ara sıra kökledim

Bu oynama dediğimiz şey sizi riske atacak kadar hissetmeniz zor, biz bizzat 2 kişi 4-5 defa bunu yaptık çünkü çok zevkli...

Edit: Özellikle düşük hızlarda :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu oynama dediğimiz şey sizi riske atacak kadar hissetmeniz zor, biz bizzat 2 kişi 4-5 defa bunu yaptık çünkü çok zevkli...

Edit: Özellikle düşük hızlarda :yeah:

ilk mesajda yazan durumu cmaxten iyi biliyorum(focusu henüz kullanmadım) ona dayanarak yazdım :) yoksa clk ile az oynamadım :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orta konsolda dörtlünün yanındaydı sanırım.. Onu kapatınca çok afedersiniz ama g..tü başı ayrı oynuyo arabanın :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Arkadan itişli arabaların genellikle başı kıçı ayrı oynamaz, kıçı oynar, kıçı ne tarafa bakıyorsa başı da onun tersine bakar :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.