Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Basınçlı Oto Yıkama Makinaları

Önerilen Mesajlar

Alperen yere ihtiyacın yokki,yol kenarında bile yıkarsın,hortuma suya ihtiyacın yok,kovaya su koy ,makinayı elektriğe bağla bas suyu...Hiç yapamadın git işyerinin bahçesinde yap hafta sonu kardeşim...Uyuşukluk seninki,sonrada göbeğim büyümüş kilo almışım diyeceksin... :kıhkıh:

abi bizim sokak epeyce dar ama bu işyerinde yıkama mevzusu mantıklı bak... düşüneyim ben bunu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi bizim sokak epeyce dar ama bu işyerinde yıkama mevzusu mantıklı bak... düşüneyim ben bunu..

Makinayı kullanman için veririm ben sana istersen Alperen,satın almana gerek yok :)) Bu kıyağımı da unutma...Hatta beraber yıkarız keyfine...Nasıl teklif??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Bora abi güle güle kullan yaz başında aynı makinadan ben de almıştım, güçlü olduğu kadar nispeten sessiz de.

Yalnız alırken satıcı eleman "köpük aparatı olmadan da köpük atabiliyor" demişti, o hevesle Carpex den 1l yıkama köpüğü alıp makinanın arkasındaki hazneye koyup denedim ama cihaz köpüğü bir tuhaf/basınçsız atıyor ya da ben beceremedim.

Sen denedin mi köpüklü yıkama özelliğini?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen yere ihtiyacın yokki,yol kenarında bile yıkarsın,hortuma suya ihtiyacın yok,kovaya su koy ,makinayı elektriğe bağla bas suyu...Hiç yapamadın git işyerinin bahçesinde yap hafta sonu kardeşim...Uyuşukluk seninki,sonrada göbeğim büyümüş kilo almışım diyeceksin... :kıhkıh:

Güle güle kullan,

Ancak merak ediyorum Ankara'nın kışında kaç kere yıkayacağını...

bir teklif de benden... o makineye helalinden 200 tl veririm satıyorsan, nakit, anında... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Alperen bu teklif Mart başında Bora'ya cazip görünebilir.

Bu yıkama makinelerini yürüyüş bandına benzetiyorum, çok işe yarar kullanırım diye alınır ve kısa sürede bir kenara atılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan,

Ancak merak ediyorum Ankara'nın kışında kaç kere yıkayacağını...

Alperen bu teklif Mart başında Bora'ya cazip görünebilir.

Bu yıkama makinelerini yürüyüş bandına benzetiyorum, çok işe yarar kullanırım diye alınır ve kısa sürede bir kenara atılır.

Ben de Bora Abinin kaç kez kullandığını merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu priz işinde ufak bi hatırlatma yapayım araç kendini güvence altına almak için priz üzerinden geçen akımın amperini ölçen bir sistemi var bunuda prizden aldığı paralel kablo ile yapıyor ve en fazla 150 watt akım çekebiliyorsunuz.bu kısıtlamayı iki türlü şekilde aşabilirsiniz ilki büyük aqkü takın en az iki beden büyük bir akü şimdi akımın sınırını 150 watt tan 250 ye çıkardı sistem aynı zamanda aküden nekadar akım çekebileceğinide hesaplıyor eğer akü zayıf ise ki zayıftır zaten akımı kesiyor.. orda yazan standardın 150 watt olmasına karşın 60 amperlik kullanılan %75 şarj doluluk oranı bulunan aküden en fazla 120 watt çekebiliyor sistem yani 640 ah üzeri bir aküde muhakkak 200 watt ın üstünde akım alabilirsiniz bunun türkçesi biraz daha güçlü akım isteyen elektrikli cihazları çalıştırabilirsiniz anlamına geliyor .. ikinci yol ise şimdi dönüştürücü kutusundan o prize giden 3 kablo var truncu gri siyah eğer griyi keserseniz aracınızı iş yerinde jenaratör olarak kullanabilirsiniz biraz riskli ama ben yaptım kesinlikle bu sistemi araç stop halinde iken kullanmayınız ve seyir halinde iken 200-210 watt akım çeken bir cihazın üstüne çıkmadığınız sürece bir sıkıntı teşkil etmiyor bu yöntem .. deneyin gelip suratıma tüküreceksiniz.. :kıhkıh:

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Bora Abinin kaç kez kullandığını merak ediyorum..

Şimdi fark ettim ben 4-5 ay öncesinin mesajlarını yeni gibi algılamışım.

Bravo bana!

Harbi idrak yolları tıkanıklığı sorunu var.

Ve ayrıca şimdi gerçekten merak ettim, kaç kere kullandığını bende...

Ayrıca yürüyüş bandı sahibi olup olmadığını! :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bravo bana!

wuhuuuuuuu!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi güle güle kullan yaz başında aynı makinadan ben de almıştım, güçlü olduğu kadar nispeten sessiz de.

Yalnız alırken satıcı eleman "köpük aparatı olmadan da köpük atabiliyor" demişti, o hevesle Carpex den 1l yıkama köpüğü alıp makinanın arkasındaki hazneye koyup denedim ama cihaz köpüğü bir tuhaf/basınçsız atıyor ya da ben beceremedim.

Sen denedin mi köpüklü yıkama özelliğini?

Köpüğü çok basınçlı atmıyor evet ama yeterli bence sonuçta uzerinde biraz tutup yikayacaksin birde basligin ayarini dogru yapman lazim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bravo bana!

Bak şimdi yaaaa...Cem Bey valla alemsiniz :)) Makinayı ekim ayının ortasına kadar kullandım.Hatta bugünde kullanacaktım hava güzel diye ama işlerimi bitiremedim...Gayette güzel çalışıyor makina,15 derece sıcaklığın üzerinde arabamı hep kendim yıkarım ve asla yürüyüş bandı gibi olmaz çünkü yürüyüş bandı zevksiz araba yıkamak ise zevkli bir uğraş...Yürüyüş bandı almadım evim o kadar büyük diil ama kondisyon bisikleti aldım...5 sene boyunca 15-20 kez kullandım,ama 1 kg bile vermeme yardımcı olmadı,sinir oldum,5 sene sonra geçen cumartesi günü poşete sokup bodruma kuytu bir tarafa attım gitti..:)) Araba yıkama makinasının tek handikapı bodrumdan indirip çıkartması,20 kg ağırlığıyla bayağı sıkıntı oluyor ama gerçekten de araba yıkaması çok zevkli oluyor....Tavsiye ederim..Heleki ben Antalyada yaşıyor olsaydım ve arabamı da seviyor olsaydım kesin alırdım bir tane...Bir kaçta kuzey ülkesinden bağyana reca ederdim birlikte yıkardık arabayı,eheheheheüüüüü... ... :naughty:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Bak şimdi yaaaa...Cem Bey valla alemsiniz :)) Makinayı ekim ayının ortasına kadar kullandım.Hatta bugünde kullanacaktım hava güzel diye ama işlerimi bitiremedim...Gayette güzel çalışıyor makina,15 derece sıcaklığın üzerinde arabamı hep kendim yıkarım ve asla yürüyüş bandı gibi olmaz çünkü yürüyüş bandı zevksiz araba yıkamak ise zevkli bir uğraş...Yürüyüş bandı almadım evim o kadar büyük diil ama kondisyon bisikleti aldım...5 sene boyunca 15-20 kez kullandım,ama 1 kg bile vermeme yardımcı olmadı,sinir oldum,5 sene sonra geçen cumartesi günü poşete sokup bodruma kuytu bir tarafa attım gitti.. :)) Araba yıkama makinasının tek handikapı bodrumdan indirip çıkartması,20 kg ağırlığıyla bayağı sıkıntı oluyor ama gerçekten de araba yıkaması çok zevkli oluyor....Tavsiye ederim..Heleki ben Antalyada yaşıyor olsaydım ve arabamı da seviyor olsaydım kesin alırdım bir tane...Bir kaçta kuzey ülkesinden bağyana reca ederdim birlikte yıkardık arabayı,eheheheheüüüüü... ... :naughty:

abi hiç video atmamışsın aradan 1 yıl geçmiş bozuldumu alet  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.