Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Basınçlı Oto Yıkama Makinaları

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,uzun araştırmalarım sonucunda bugün Koçtaştan Macallister Marka 140 Bar basınçlı bir basınçlı yıkama makinası aldım....Oto yıkamacılara ayda en az 30-40 TL vereceğime 10 Taksitte 379 TL. ye bir makina alır gönlümce yıkarım arabamı dedim ve aldım....Makinanın tazyiği korkunç....Aynı oto yıkamacılardaki gibi...Ayrıca şampuan haznesi var....Basınç kablosu 10 metre....Pompası pirinç...İçinden bir tane tabanca 1 tane turbo püskürtme başlığı,1 tane basınçlı püskürtme başlığı,1 tane döner başlıklı fırça ,1 tane filtre,1 tane halı yıkama başlığı 1 tane de uç uzatma başlığı çıktı....20 KG ağırlığı var...Koçtaş 5 sene garanti verdi....Henüz yıkamadım arabayı...Ama yıkarken fotoları çekip buraya koyacağım...Araba yıkama eldiveni de aldım...Artık Şeker kırmızımla aramıza kimse giremeyecek :)))

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet kovadan su alıyor ve oldukça da basınçla püskürtüyor...Boş damacan var bende ..Doldurucam onunla yıkıcam....

Bu makinalarda dikkat edeceğiniz husus

1-Pompası en azından aliminyum,tercihan pirinç olacak

2-Basınç 130-140 dan aşağı olmayacak

3-Kovadan su çekebilecek

4-Şampuan haznesi olacak

5-Basınçlı su hortumu en az 5 mt olacak

6-Tetik mekanizması sağlam olacak

Bu özellikleri taşıyan makinalarsa 600-700 den aşağı değil...Benim makina da 600TL. imiş ancak Koçtaşta kampanya nedeniyle fiyatı 379 TL. ye inmiş...Düşünenler kaçırmasın....

Bu makinalarda En ünlü Markalar Karcher,Nitz,Boch ve Black'n Decker....Ancak Karcherin benim saydığım özellikteki makinaları 1000 TL. civarında..Bochunkiler ise 700 TL. civarında....Benim aldığım makinanın garantisi 5 yıl v tüm servis işleri Koçtaşa ait...Diğerlerinde 2-3 yıl ve Koçtaş karışmıyor onlara....Bana mantıklı geldi...Ve aldım....

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 2 Jul 2012 at 23:34, Bora A. said:

Evet kovadan su alıyor ve oldukça da basınçla püskürtüyor...Boş damacan var bende ..Doldurucam onunla yıkıcam....

Elektriğide aracın prizinden al diyecem de :P f3 de priz yoktu değil mi :D:aman::dirdir:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elektriğide aracın prizinden al diyecem de :P f3 de priz yokdu değil mi :D:aman::dirdir:

O priz f2 de varı ama sadece laptopı çalıştırıyordu Yakupçum,yüksek voltajda işe yaramıyor,saç kurutma makinasını bile çalıştırmamıştı...Manasız işte...:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O priz f2 de varı ama sadece laptopı çalıştırıyordu Yakupçum,yüksek voltajda işe yaramıyor,saç kurutma makinasını bile çalıştırmamıştı...Manasız işte... :))

Biliyorum canım, amacı da o zaten..O tür şeyleri çalıştırmak..Manasız değil ki..Bütün telefonları onu bunu şarj ediyorsun.. 12v converter'a gerek kalmıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pDediğinize yakın bi makina bendede var fakat çeşmeye hortumu takıp makinanın alt kısmına bağliyorum 20LT su alıyor ve tazyikli bir şekilde kendi hortumundan veriyor.

Benim söylediğim makina orta düzey profesyonel bişey...Öyle tazyik falan değil sözkonusu olan...Nokta fışkırtmada kartonu delecek kadar şiddetli fışkırttığı su....Linki işte....

http://www.koctas.com.tr/product/560-Basincli-Yikama-Makinesi/6549-11438/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizinki birazdaha mini modeliymiş benimkinin çapı biraz daha geniş su haznesi olduğu için herhalde içersinide.

Neyse güzel hayırlı olsun içinize sine sine yıkayınn :)

Teşekkürler..Senin makina içine su alabiliyor bende yok o,daha portatif bişey bendeki....Bundan sonra yıkamacılarda sıra beklemek,orası çamurlu burası çizik olayı yok....Herşey kontrolüm altında ...:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir teklif de benden... o makineye helalinden 200 tl veririm satıyorsan, nakit, anında... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

şaka bir yana, hayırlı olsun, hep diyorum, yerim müsait olsa anında alacağım bu yıkama aletlerinden ama maalesef...

Alperen yere ihtiyacın yokki,yol kenarında bile yıkarsın,hortuma suya ihtiyacın yok,kovaya su koy ,makinayı elektriğe bağla bas suyu...Hiç yapamadın git işyerinin bahçesinde yap hafta sonu kardeşim...Uyuşukluk seninki,sonrada göbeğim büyümüş kilo almışım diyeceksin... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi hayırlı olsun Bora .....şimdi birazda ticaret konuşalım :) ...Benim f3 leri ayda 4 kez getirim :) ...Bana iyi bir fiyat ver ki senin taksitleri beraber ödeyelim :) :) peeeee teklife bak be.....hayatta kaçmaz :P :P :P

3 tanesini toplam 20 ye yıkarım,o da sana,başkasına olsa 50 den aşağı olmaz..ehehehhüüee.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.