Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kıl Olduğumuz Şeyler/Kimseler

Tevfik

Önerilen Mesajlar

şu saçlarını kaşlarını boyatan yaşlı bunaklara gıcık oluyorum....birde sacını ensesinden alıpta dün kafasına yayan salaklara...

Sene 97 :) Yaşlıca ama baya yaşlıca bir teyze geldi dükkana rahat 80 yaşını geçkin.Ama bir görsen altında kot saçlar boyalı tırnaklar ojeli bi ton makyaj 25 yaşında bayan yapmaz o kadar makyaj diyim sen anla.

Teyze bildiğin ölmiycem ben diye diretiyor.Ajda pekkanın fakiri estetik yok ama full artı full makyaj :)

Neyse bana vitrinde bir ayakkabı gösteriyor şunun 37 diye ben her seferinde çıkarıyorum ama o yok bu değil diyor.Dördüncü denemeden sonra bizim yaşça ve tecrübece büyük tezgahtar abi me bi ben anlayamadım bu kadın ne istiyor diye söyledim.Hemen hepbir tekrar vitrine gittik ve teyzenin gösterdiği ayakkabının aslında 14 ile 19 yaş aralığı genç kızlar için aldığımız yüksek tabanlı ve kıpkırmızı ayakkabılar olduğunu anlayınca teyzenin yanında kendimi tutamıyarak güle güle depoya kaçtığımı hatırlıyorum :) :)

Her yaş gerektirdiği gibi yaşanmalı diye düşünüyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani kelsen kelsindir...beyaz sacsa beyazdır...boyuyorlar komik oluyorlar maymun gibi..yani yaşlılar bide 60-70 yaş aralığı kadın neysede..erkeklerde çok igrenc duruyorlar ya...ne salaklar var...

Abi sen ne diyon benim saçlar erken beyazlıyor farketmişsinizdir.Dayı tarafıma çekmişim onlarda 40 yaşı içinde saçlar bembeyaz oldu.Bana daha şimdiden sen saçlarını boyatsana diyorlar gülüp geçiyorum.Allahtan hanım şikayetçi değil bi de onu kandırmaya çalışma derdim yok çok şükür. :)

Benim kadar doğallık manyağı yoktur.Mesela ben evlendiğimden beri hanıma daha bir kere oje sürdürtmedim o derece çok itici geliyor bana doğal olmayan herşey :) (hakikatten çok kılım ben ya :) )

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saç boyatma diyince aklıma geldi. amcam bir kere saçlarını boyatmıştı. (bence saçları çok karizmatiktir, kır saç derler ya, siyah ve beyaz aynı oranda, tam olgun erkek kıvamında :D ) Hemde kestane rengine, Allah'ım güneş altında kızarıyor, bozarıyor saçları falan, ne gülmüştük yaa,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani kelsen kelsindir...beyaz sacsa beyazdır...boyuyorlar komik oluyorlar maymun gibi..yani yaşlılar bide 60-70 yaş aralığı kadın neysede..erkeklerde çok igrenc duruyorlar ya...ne salaklar var...

Abi öle deme herkese beyaz sana yakıştığı kadar yakışmıyor ki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malum son günlerde izmirde özel bir firmanın kablo döşemek maksadı ile her bir yeri kazıp durmalarına (ki geçen gün resmen tuzak gibi bir çukura düşüp jantımı hafifte olsa çizdirdim) ve üstüne üstük belediyenin toz kalkmasın diye her yeri bol bol sulayıp çamur içinde bırakmasına ve yine tabiki mecburen yeni yıkadığım aracımla ya o çamurların içinden geçmek yada yolu değiştirmek zorunda kalmama acayippp derecede gıcık oluyorum :(

Yeni yikanmis tertemiz on cama ondeki arabanin fütrsuzca camina su fişkirtip benim camimi kirletmesi :)

Ben öyle yapanın yanının yanaşıp azcık geçip yanımdayken basıyorum cam yıkama suyuna direk onun camına gidiyor tavsiye ederim :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.