Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kıl Olduğumuz Şeyler/Kimseler

Tevfik

Önerilen Mesajlar

aslında başlığa tarkanın kıl oldum abisiyle girilebilirdi... :kıhkıh:

bende Engin Uzunoğlunun forumdaki üyelerde ne zaman tıklasam ismine arama yapyor yazmasına kıl oluyom..ha dimagım duracak yani ne arıyor günlerdir neyin peşinde bu adam kardeşim.... :mad:

Yakup kızıyor abi :) Birşey yazmadan önce on defa aratıyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sinir yapacak çok şey var..

forum gereği olsun ama..

benzin istasyonlarında benzini alırken kredi kartı ile ödemeye gitmeye,

geri gelince çektiğin karttan daha fazla akaryakıt vermelerine,karayolu

levhalarında atış talimi yapanlara,arabdaki peçete,sigara külü dökenlere,

devamlı ve yavaş giderek sol şeriti kullananlara,100 m ilerde trafik ışıkları

olduğu halde makas çekenlere,ışıkta beklerken yeşil yanar yanmaz korna yapanlara

vs.vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teyfik abi aynı durumu 50 yaşlarında bi teyzede düşün bakalım o kadar çekici gelecekmi sonuçta dükkana hergün mankenler gelmiyor :)

Hatta hemen bir anımı anlatayım 50 yaşlarında hafif toplu bir teyze girdi dükkana oturdu şu ayakkabı dedi çıkardım.Bizde adettir önce ayakkabıyı bayanın önüne koyarsın eğer o giymek için hamle yapmazsa giydirirsin neyse.Ayakkabıyı koydum önüne tabi hareket yok bende giydirdim.

Kadına boyuna ayakkabı giydiriyorum oda durmadan bana sorular soruyor yok izmirlimisin sen yok okuyomusun yok ailen nerede falan bir nevi muhabbet açma derdinde bende salaktayım tabi.

En sonunda 3 çift ayakkabı aldı sonra dediki ben buradan bir kaç yere daha uğrıycam şimdi bunları elimde taşımıyayım ben sana evimin adresini vereyim sen bunları bana getiriver hem bir çayımı içersin. :) Ben evlere servisimiz yok dedim oda bana ya nolcak bir gel iç çayımı hem seni boş çıkarmam demezmi bide.

Hemen ayağa kalktım bayana kapıyı gösterdim burdan sana iş çıkmaz dedim.Ters ters bakıp söylene söylene gitti :)

Bide bu modeller var.Bende diğer arkadaşlarda ayda 1 kez falan bu tip durumlar yaşardık mağazada :)

Lanet olsun federaller....şimdi anlattın 50 lik ya 25 lik olsaydı ne oluyor.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum artizlik yapma olmadı düzeltiyorum yine olmuyor..

:D ahaha Bir ara video hazırlayacağım ileti düzenleme hakkında :D aslında çok kolay bunları düzeltmek de..

Yazı yazdığın yerin en sol, üst kısmına bak.. değişik simge var silginin yanında..Linkleri buna basarak görüp silebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.