Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kıl Olduğumuz Şeyler/Kimseler

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Sen adminsin senin kıl olma hakkın elinden alınmış durumda :D

Ben daha sarı ışıkta kornaya basanlara kıl oluyorum...Belki insan acemi belki dalgın sen bip bip yapınca adam hata yapacak rahat bırak insanı yaw..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha sarı ışıkta kornaya basanlara kıl oluyorum...Belki insan acemi belki dalgın sen bip bip yapınca adam hata yapacak rahat bırak insanı yaw..

Onlara bende kıl oluyorum :D İnadına bir ışık daha bekliyorum :D

Eminim ki onlarda bana kıl oluyorlardır :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mağazaya girip bir saat ayakkabı deneyip sonrada ayakkabılarınız pahalıymış yada güzel değilmiş yada beğenmedim diyip arkasında dağ gibi bir ayakkabı ve kutu yığını bırakıp giden müşterilere(bunu genellikle bayan müşteriler yapıyor) kıl oluyorum desem az olur kıl gıcık ve iğreti oluyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öle birini ajan filimlerindeki gibi bir takip ettim bigün ha vurdum ha vurucam adamın altında nissan almera mı nedir bişi vardı vardı nasıl kacıyor kovalamaca sahnesi en son sanayi sitesinin sokaklarında kaybettim ***** gazeteciliğinin 8 sütuna manşeti ben olacaktım o gün sanırım... :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mağazaya girip bir saat ayakkabı deneyip sonrada ayakkabılarınız pahalıymış yada güzel değilmiş yada beğenmedim diyip arkasında dağ gibi bir ayakkabı ve kutu yığını bırakıp giden müşterilere(bunu genellikle bayan müşteriler yapıyor) kıl oluyorum desem az olur kıl gıcık ve iğreti oluyorum

Ama normal değil mi :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında başlığa tarkanın kıl oldum abisiyle girilebilirdi... :kıhkıh:

bende Engin Uzunoğlunun forumdaki üyelerde ne zaman tıklasam ismine arama yapyor yazmasına kıl oluyom..ha dimagım duracak yani ne arıyor günlerdir neyin peşinde bu adam kardeşim.... :mad:

Tıkla sende ara :D

http://www.focusclubtr.com/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama normal değil mi :P

Uymaya bilir beğenmiyede bilir hatta parası yetmeyedebilir ama çıkarken en azından kusura bakmayın olmadı dese bana yeter.Bazı insanlar karşılarındakinin insan değilde cyborg olduğunu düşünüyor ya benim kıl olduklarım onlar.

Biri gelse 1 saat değil 2 saat ayakkabı baksa sonrasında ya 2 saat baktık ama olmadı kusura bakma dese yada en azından ayakkabıma bok atmadan gitse canı saolsun benim işim bu der geçerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uymaya bilir beğenmiyede bilir hatta parası yetmeyedebilir ama çıkarken en azından kusura bakmayın olmadı dese bana yeter.Bazı insanlar karşılarındakinin insan değilde cyborg olduğunu düşünüyor ya benim kıl olduklarım onlar.

Biri gelse 1 saat değil 2 saat ayakkabı baksa sonrasında ya 2 saat baktık ama olmadı kusura bakma dese yada en azından ayakkabıma bok atmadan gitse canı saolsun benim işim bu der geçerim.

benim en merak ettiğim şey ayakkabı giydirmek düşünsenize uzun manken gibi hatun mini etekli karşında hafif bir hareketle onun ayagını avucunuza alıp incecik bilegine dokunup tık oturtmak bu arada frikik seyretmek...noluyo len bana... :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim en merak ettiğim şey ayakkabı giydirmek düşünsenize uzun manken gibi hatun mini etekli karşında hafif bir hareketle onun ayagını avucunuza alıp incecik bilegine dokunup tık oturtmak bu arada frikik seyretmek...noluyo len bana... :blink:

Abi varya az değilsin :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teyfik abi aynı durumu 50 yaşlarında bi teyzede düşün bakalım o kadar çekici gelecekmi sonuçta dükkana hergün mankenler gelmiyor :)

Hatta hemen bir anımı anlatayım 50 yaşlarında hafif toplu bir teyze girdi dükkana oturdu şu ayakkabı dedi çıkardım.Bizde adettir önce ayakkabıyı bayanın önüne koyarsın eğer o giymek için hamle yapmazsa giydirirsin neyse.Ayakkabıyı koydum önüne tabi hareket yok bende giydirdim.

Kadına boyuna ayakkabı giydiriyorum oda durmadan bana sorular soruyor yok izmirlimisin sen yok okuyomusun yok ailen nerede falan bir nevi muhabbet açma derdinde bende salaktayım tabi.

En sonunda 3 çift ayakkabı aldı sonra dediki ben buradan bir kaç yere daha uğrıycam şimdi bunları elimde taşımıyayım ben sana evimin adresini vereyim sen bunları bana getiriver hem bir çayımı içersin. :) Ben evlere servisimiz yok dedim oda bana ya nolcak bir gel iç çayımı hem seni boş çıkarmam demezmi bide.

Hemen ayağa kalktım bayana kapıyı gösterdim burdan sana iş çıkmaz dedim.Ters ters bakıp söylene söylene gitti :)

Bide bu modeller var.Bende diğer arkadaşlarda ayda 1 kez falan bu tip durumlar yaşardık mağazada :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.