Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Film Fragmanları...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Ya bugün çok yakın bir akrabam uzun zamandır bana satmadığı (kimseye satmayacaktı sözüm ona) dükkanını başkasına satmış moralim bozuk, ben pek şaşırmadım ama çevrede fena yankı yaptı, dayanamayıp ayıplayanlar bile oldu.

O yüzden bu film bana hitap etmez bu gece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bugün çok yakın bir akrabam uzun zamandır bana satmadığı (kimseye satmayacaktı sözüm ona) dükkanını başkasına satmış moralim bozuk, ben pek şaşırmadım ama çevrede fena yankı yaptı, dayanamayıp ayıplayanlar bile oldu.

Belki de paraya ihtiyacı vardı sana kıyamadı fazla paraya vermeye ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten feci mutsuz bir kişilik olduğu için bizim aile yapımızı kıskanıyorlar karı-koca, hem belli ediyorlar hem de dile getirdiler.

Yazık böyle insanlara aslında.. Neyse.

Hayırlısı olmuş o zaman..boşver paşam :smiley2k: gel yemek yiyek :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi yemek tasviyesi isteyecek idim :smiley2k:

Bekar olsam var ya atmıyorum çıkar gelird......de saat de 2 ye gelmiş :zha: atmış olmayayım!

Az daha erken olsaydı gelirdim çünkü Astra nın navigasyonu çok iyi, arabanın konforu da çok iyi, Edirne yolu üzerinden gelirdim o yolu çok seviyorum aahh ah şimdi Çanakkale ve boğaz püfür püfürdür üstelik!!

Neyse az zamanda çok hayaller kurdum gece gece ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi yemek tasviyesi isteyecek idim :smiley2k:

Bekar olsam var ya atmıyorum çıkar gelird......de saat de 2 ye gelmiş :zha: atmış olmayayım!

Az daha erken olsaydı gelirdim çünkü Astra nın navigasyonu çok iyi, arabanın konforu da çok iyi, Edirne yolu üzerinden gelirdim o yolu çok seviyorum aahh ah şimdi Çanakkale ve boğaz püfür püfürdür üstelik!!

Neyse az zamanda çok hayaller kurdum gece gece ;)

vuuuu GEL GEL :D ev hazır :D

bu arada şimdi trafikde yok :D tam gelmelik vakitdir :D

tunnel i bende mi izlesem :S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim evle Çanakkale arası kesin virajlar dışındaki yerler bu saatlerde uyku yapabilir ama Çanakkale serin ve ışıl ışıldır..

Kısa bir vapur seyahati ve deniz kokusu doping yapar, Eceabat a geçtikten sonra bomboş yollar ve denizkıyısını takip eden tatlı virajlar (hatırlayınız: benden kaçmaya çalışıp parçalanan Golf) eşliğinde keyifli bir yolculuk olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boşver kardeşim, sende o alan adamdan alırsın belki dükkanı :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.