Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Film Fragmanları...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

x-men first class seyredildi..........fena degil eşimle o serinin hastası olduğumuz için gitmemek olmazdı...ama wolverinenin eksikliği var tabi..espiri olsun diye bir sekansta yer vermişler...cok hoştu....paso türkiyenin adı geçti..........megersem dünya savaşının cıkmasında ne rol oynamışık 1970 lerde......küba krizi domuzlar körfezi krizi falan.....x men efsanesinin başlangıcını anlatıyor......1.5 saatiğine dış dünyadan kopmak için birebir..

not:filmin bir sahnesi arjantinde bir barda geçmekte ve kahramanın bir arjantin birası içmesi vardı ki cıkışta dei gibi gidip tuborg fıcı bira aldım bi dikişte içtim......ohhh be..........:kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.30 seansıydı tabi millet eve dönme vakti.........güt ama seriyi seviyorsan bunuda seversin...çok şey beklemede.....

O filmede senden başka kimse gitmez abi..Allahtan eşin sana boşanma davası açmamış,zorla işkence yaparak dandik filmlere götürüyor beni diye...Ehehehhüeee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O filmede senden başka kimse gitmez abi..Allahtan eşin sana boşanma davası açmamış,zorla işkence yaparak dandik filmlere götürüyor beni diye...Ehehehhüeee....

yuhhh........yani....o seviyo olum böle science fiction fimleri...skifiktin diye okumada başımız derde girmesin zaten bi bölüm kapandı....:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yuhhh........yani....o seviyo olum böle science fiction fimleri...skifiktin diye okumada başımız derde girmesin zaten bi bölüm kapandı....:kıhkıh:

E sende yazma öööle ,yaz türkçesini de anlayaks abi....Yani kadınların pek bööle action filmini sevdiiğini görmedim..Genelde romantik,antin kuntin filmler izlerler...Daral gelir bana ...Hayatımda sadece bir kızla ,kızın isteğiyle anakonda diye bir korku filmie gitmiştim,o da film çıkışında eni terk etmişti,alçak kız kendisi gibi bir filme götürmüş beniii...Hayatımı dağıtmıştı,aşkımı yutmuştu.... <_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.