Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chiptuning

Mehmet Gazihan

Önerilen Mesajlar

yaw iyiki bir link paylaştım alıntı yaptım bir forumdan ortalık karışmaya yakınmış :yeah: benim orda yaptığım alıntının AMACI MEHMET KÖTÜDÜR AHMET İYİDİR DEĞİLDİ.Sadece chip sorun çıkartmaz hatta motor ömrünü uzatıyoruz egr iptaliyle gibi ibarelerin hayal olduğunu,pazarlama tekniği taktiği olarak yanlış şeyler yapıldığını (adam kandırmak desem nokta atışı yapmış olurum! ) ve bu tür chip remap box türü işlemlerden zarar görenlerin olduğunu,bu yaşanan sorunları zararları bizzat Mehmet beyin yaptığı yazılımlarda da olduğunu,sorunsuz diye anlatılan olayların gerçek yüzünü ne gibi sorunlar çıktığını alıntı yaptım..Sadece bir kişinin azından değil iki tane eski bayinin kendi yazdıkları sorunlar,yaşanan problemleri tamamiyle aktardım.Tabi orda sadece araçlarda çıkan sorunlar değil başka anlaşmazlıklar olduğunuda yazdıkları için tamamen alıntı yaptığım için Yakup o bölgeye yöneldi bizene elalemin olayından gibilerinden sildi. Ama işin aslında yapmak istediğimde yaptığımda ve hep belirttiğimde Mehmet Ahmet meselesi değil remap olayının zararlarıydı.3 kez tekrarladım umarım anlaşılmışımdır :)

Gelelim gerçeklik konusuna yani sorunlar yaşanıyor mu? Alıntı yaptığım yazıyı yazan eski bayi gerçek mi diyor? adam o foruma koymuş ekran görüntülerini bakın mesajlaşmalarımız diye yaşanan sorunların delilini koymuş yani gerçek malesef.

Bu tür işlere uygulamalara itibar etmeyelim.Zamanımızı,paramızı,sinirlerimizi boşuna yıpratmayalım harcamayalım aracımız %30 güçlenecek diye.Sıkıntılı işler örneklerini verdim silindi.Benden de bu kadar.

Kim ne düşünmek istiyorsa düşünsün istediği gibi yorumlasın.Herşey açık ortada.Yaptıranlarda ortada. Duyulanlar var duyulmayanlar var.Gördüğüm okuduğum duyduğum ve başıma gelen olumsuz şeyler. Gecenin bir yarısı yeni aracınıza yazılım attırarak yolun ortasında turbo keserseniz demek istediğimi anlarsınız.

Saygılar...

Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

140 ps felandır

Aradim konustum Mehmet Gazihanla fiyat aldim cok gidesim yaptirasim var ama işte yaptiran tecrubelerini aktarabilecek biri olsa çok araştirdim millet sacma sapan videolar koyar youtube'a bi tane yok focus 3 remap videosu :) %90im suan %100 olayim gidicem :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.