Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Euro2012 Polonya & Ukrayna

Furkan Ulucak

Önerilen Mesajlar

Herkese Meraba..

Polonya ve Ukrayna'nın ev sahipliğinde düzenlenecek ve 24 gün sürecek müthiş heyecan bu akşam 19.00'da, Varşova'da, Polonya-Yunanistan maçıyla başlayacak ve 1 Temmuz'da Kiev'de yapılacak finalle son bulacak..

Tabi ki hepimiz Türkiye'nin de bu turnuvada mücadele etmesini isterdik ama kabul edelim ki bunu hak etmedik...

Gruplara bakacak olursak;

A Grubu: Polonya, Yunanistan, Çek cumhuriyeti, Rusya

B Grubu: Almanya, Hollanda, Portekiz, Danimarka (Nam-ı diğer ÖLÜM GRUBU :smiley2k:)

C Grubu: İspanya, İtalya, İrlanda, Hırvatistan

D Grubu: Fransa, İngiltere, Ukrayna, İsveç

20120608183055.jpg

Furkan Ulucak tarafından düzenlendi
takvim eklendi!
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelelim benim yorumlarıma.. Bana göre 1 numaralı favori Almanya'dır.. İsapnya ve Hollanda ise diğer güçlü takımlar.. İngiltere de Rooney'in ilk 2 maçta cezalı olması büyük bi handikap..

İtalya keşke hiç olmasaydı bu turnuvada, İtalaya maçlarının izlemektense Flaş Tv de Dilber Ay ile Kader Mahkumlarını izlemeyi tercih ederim :D

Fransa'nın çok genç ve dinamik bir kadrosu var.. Eğer iyi organize olabilirler ise süpriz yapıp Final oynayabilirler..

Ve benim sürpriz beklediği takım ise Polonya. Kadrosunda Almanya şampiyonu Dortmund'dan 3 isim bulunduran (ki bu isimlerden Lewandowski'nin Manchester United ile ve Piszczek'in Real Madrid ile anlaştığını düşünürsek ne kadar iyi oyuncular olduğunu anlayabiliriz) Polonya yarı final oynarsa kimse şaşırmasın derim ben..

Hadi buyrun sizin de yorumlarınızı alalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönül isterdiki ayyıldız formada sahada olsun ve 2008deki coşkuyu tekrar yaşayalım :(

Almanya, İspanya, Hollanda zirveye oynar bence ;)

Bu arada ilk maç sonucu:

Polonya 1-1 Yunanistan

Hakkaten be Ahmetim yine ilk üçte olsak ne şık olurdu....peeee.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünkü Yunanistan, Polonya ve Çek Cumhuriyetinin oynadığı futbolu görünce, insan kahrediyor milli takımımızın bu turnuvada olmamasına. Bizim milli takım turnuva takımı tam, havasını bulunca bu kupada yine final hatta kupa için oynayabilirdik :) neyse istikrar yok işte :(

Benim favorim ise Hollanda, Almanya ile aynı gruptalar. Muhtemelen yarı finalde yeniden eşleşecekler, oradan gelen takımı kupayı alır diye düşünüyorum ama futbol bu sürprizlere gebe her zaman. Ben sürpriz takımların parlamasını daha çok istiyor ve seviyorum bu tür turnuvalarda :D Ama Avrupa şampiyonasında üst turlara çıkmak dünya kupasından daha zordur her zaman.

Gruplara baktığımızda ise, en rahat ve kolay grubun A grubu olduğu açık ve net belli oluyor. En zor grup ise adı üstünde ölüm grubu olan B grubu :) C ve D gruplarıda B'den aşağı kalır değil nerdeyse, onlarda çok zorlu gruplar. A grubundan; Rusya-Polonya, B grubundan; Hollanda-Almanya, C grubundan; İspanya-Hırvatistan, D grubundan, Fransa-İngiltere üst tura çıkar diye tahmin ediyorum. :) İnşallah daha sürpriz takımlar çıkar.

Keyifli ve futbola doyacağımız bir turnuva olur inşallah desemede, ayyıldızımız olmayınca yavan geliyor bana bu turnuvalar malesef ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

BİLGİ : Euro 2012'de şu ana kadar atılan gollerin yüzde 61'i Nike, yüzde 17'si ise Adidas krampon giyen futbolcular tarafından atılmış.

Adamların istatistiğini tumadığı bi bu kalmıştı, buda tamamdır

:D

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BİLGİ : Euro 2012'de şu ana kadar atılan gollerin yüzde 61'i Nike, yüzde 17'si ise Adidas krampon giyen futbolcular tarafından atılmış.

Adamların istatistiğini tumadığı bi bu kalmıştı, buda tamamdır

:D

Geri kalan %22?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klosenin golü attıktan sonra korneri atana doğru koşuşu, fakat onun Mesut olduğunu farkedince (araları bozuk ya) aniden yön değiştirişi ve Almanlarla sarılışı gözümden kaçmadı. Zaten hiç bir golde beraber sevinmediler.

Bir takımda araya küslük girdiyse , ikilik olduysa (takımda Mesutçular ve Kloseciler var) bu Almanya kazanamaz derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.