Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kia Optima Satışta

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

daha ne kadar olsun ki ...

1600-2000 cc olarak %80 ÖTV ve %18 KDV ödüyor..Total vergi yükü %112.5

Bence makul fiyatı..Bayiinin satış fiyatı aslında 20-21 bin euro ki 45 bin TLden az..Aşağı yukarı dolu bir sedan focusu da FORD aynı fiyata satıyor.

Sorun avrupadaki KIA distribütörlerinin araçlarda 1.6 128lik yerine 1.7 136lık dizeli istemesi. Bizimkiler 1.6yı istemiş ama tek kalıp istedişğini yaptıramamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. de Yakup A4 lerin konsol ve kapı altlarındaki sert plastikler, sinyal - silecek kolları sanki C sınıfındakilerden çok da farklı değil gibi geliyor bana, yani bir 3 serisi ile C serisi gibi göz doyurucu bir doku yok gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. de Yakup A4 lerin konsol ve kapı altlarındaki sert plastikler, sinyal - silecek kolları sanki C sınıfındakilerden çok da farklı değil gibi geliyor bana, yani bir 3 serisi ile C serisi gibi göz doyurucu bir doku yok gibi geliyor bana.

3 un en bosu nerdeyse b sınıfına yaklaşıyor donanımı :D 115 bin lira.. Kia yerine diyorum ben dediğim gibi audi yani vak vak grubunu bmw merco yanina koymam bile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.