Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil

Oyun Platformları  

55 üye oy kullandı

1. 1. Oyun oynarken hangi platform'u kullanıyorsunuz?

• Desktop
      17
    • NoteBook
      18
    • PS1
      0
    • PS2
      1
    • PS3
      20
    • PSP
      1
    • xbox
      2
    • Wii
      1
    • iPad / iPhone / iPod
      5
    • Android Tablet / Phone
      7

Önerilen Mesajlar

Sadece God of War serisini tutuyorum. Artık backup oyunlar oynanabildiği için 2 TB lik hd de saklıyorum diğer oyunları. Ama uzuuuun zamandır hiçbir oyunu açıp oynamış değilim. Zevkim sadece download edip istiflemek oldu ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece God of War serisini tutuyorum. Artık backup oyunlar oynanabildiği için 2 TB lik hd de saklıyorum diğer oyunları. Ama uzuuuun zamandır hiçbir oyunu açıp oynamış değilim. Zevkim sadece download edip istiflemek oldu ...

Valla Ben de God Of War Ps2 De Bitirdim Yazın Nasip Olursa Ps3 Alabilirsem Devam İnşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vakti ve parası çok olana pc üstünden knight online tek geçerim her nekadar hayatımdan 3 senemi çalmışta olsa.(hala güzel bi anı)

Zamanında tüm 1 seneyi işe yarar hiç birşey ypamadan geçirmemi ve o senenin yazında sağlam bir göbek edinmemi sağlayan oyun. Boş geçmiş bir yıldan pişmanlık duyduysamda eğlenceliydi.

Swtor'dan sonra Diablo 3'e sardırıyım dedim de oyun aşırı problemli olması sebebiyle çok sinir ediyor ve malesef ki öneremiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında tüm 1 seneyi işe yarar hiç birşey ypamadan geçirmemi ve o senenin yazında sağlam bir göbek edinmemi sağlayan oyun. Boş geçmiş bir yıldan pişmanlık duyduysamda eğlenceliydi.

Ayarı kaçırmadan oynandığında keyfinden yenmez,tabi hastalık haline getirmemek lazım,ben 3 senemi ve 5-6 bin tl de para yatırmıştım,oyunu bırakırken verdiğim paraları geri aldım,giden zaman geri gelmiyor ama onuda edindiğim arkadaşlara ve keyifli geçirdiğim günlere sayarım.Ben hala oyundan bahsederken heycanlanıyorum düğün yapcağım için bırakmak hayırlı olcağını düşünüp bırakmıştım 1.5 sene önce.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara ogame diye bir oyun vardı. 2-3 ay oynayıp bırakmıştım. Yapısı itibariyle sürekli, ilgilenmek ve oynamak gereken oyunlar.

Üniversiteye hazırlanırken çıkmıştı bu oyun. O ara tüm arkadaşlar aynı evrende oynamaya başlamıştık hırs yapmıştık, Bi gün bunların hepsini nasıl olsa bırakacağımı düşündüm kendi kendime ve en hayırlısının başlarken bırakmak olduğuna kanaat getirdim :) Gerçi bunu düşünmem bile 4 ayımı falan almıştı :D Sonuç olarak o gün bırakmasam belki bambaşka yerlerde bambaşka insanlarla olacaktım... Bu tür oyunlara kapılmamak gerek....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara ogame diye bir oyun vardı. 2-3 ay oynayıp bırakmıştım. Yapısı itibariyle sürekli, ilgilenmek ve oynamak gereken oyunlar.

Tüm yaz salondaki bilgisayarın yanında uyumama sebep olan oyun :kıhkıh: . Ama onda da baya iyi arkadaşlar edinmiştim 4. evrendi sanırsam.

Sonra bir gün ilk 10'daki birinin ziyareti sonrasında bırakmıştım oyunu.

Hırs yapınca online oyun heleki ogame gibi 7/24 devam edenler eğlenceli olsalar da zararlı olabiliyorlar malesef.

Knight online'dan sonra bu seneye kadar hep single player takılmamın sebebi de buydu :).

Swat 4 co op öneririm gerçek bir simülasyon çok eğlenceli ancak çok sabır gerektiriyor. Biz counter'dan sıkılınca başladık tabi friendly fire olayını unuttuğumuzdan ilk oyunda birbirimizi öldürdük adama sıkarken :kıhkıh:. Fazla sabır istiyor zor haritaların hiçbirini bitirememiştik.

Birde indie denilen bağımsız kişilerin yaptıkları oyunlara göz atın derim küçük olsalar da bazıları çok eğlenceli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2012 de Mart ayında çıkacak olan oyunlara gelirsek pc ve diğer konsollere ait..benim heyecanla beklediğim 1 ve 2 serisini büyük bir zevkle oynadığım yer yer matrixvari bullettime adı verilen kurşunun namlu ağzından çıkıp yoldaki ilerleyişini ağır çekimde isabet edişini gösteren yada size gelişlerini zevkle izlediğiniz bir oyundu kurgusu hikayesi ve kahramanı ile max payne yeni kamera açıları yeni kullanılan motorlar ile hızlandırıldı dövüş sahneleri çoğaltıldı ve yere düşüşler ile vurulan kişilerin sinematik açıları görselleştirildi...not:ps3 için çıktı ama henüz pc versiyonu yanılmıyorsam Haziran ayında çıkışa hazırlanıyor...

ve maxpayne 3 videosu:

Abi şu an bu oyun yüklü bilgisayarımda.Aylardır ilk defa beni sabahlara kadar pc karşısında oturtacak oyun çıkmıyordu bu oyun sayesinde yine sabahlar yine hanımdan fırça.

Geçen gün diyorki eşim belli yine güzel bir oyun buldun sen :)

Neyse yine depreşti max damarlarım girip bi kaç palamut avlayalım(kanal d şebekeden alıntı :) )

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi şu an bu oyun yüklü bilgisayarımda.Aylardır ilk defa beni sabahlara kadar pc karşısında oturtacak oyun çıkmıyordu bu oyun sayesinde yine sabahlar yine hanımdan fırça.

Geçen gün diyorki eşim belli yine güzel bir oyun buldun sen :)

Neyse yine depreşti max damarlarım girip bi kaç palamut avlayalım(kanal d şebekeden alıntı :) )

abi izmire gelince alırım senden externel hard diske yükleyip ona göre...şimdi ugrasamıycam yap abine bi kıyak be ferhat..bende sana getiririm bisürü he oldumu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi izmire gelince alırım senden externel hard diske yükleyip ona göre...şimdi ugrasamıycam yap abine bi kıyak be ferhat..bende sana getiririm bisürü he oldumu....

Abi bende kuzenden aldım söyliyim setup ını silmesin.Gelince taktim ederim ama uyarayım çok pis sarıyo abi.Oyun bitmek üzere hanımda dün gece nöbetteydi 3 saatlik uykuyla duruyorum bu oyun yüzünden :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bende kuzenden aldım söyliyim setup ını silmesin.Gelince taktim ederim ama uyarayım çok pis sarıyo abi.Oyun bitmek üzere hanımda dün gece nöbetteydi 3 saatlik uykuyla duruyorum bu oyun yüzünden :)

olsun olsun...süperdir eminim çok klass bir hikaye cool bir kahraman..daha ne olsun...vala süper olurya hanımlarda anca bize kızıp yemekkkkkkkkkk yemekkkk sogudu deyip bagırsınlar...ben 2000 lerden beri alıştım çok tınmıyom artık...ps de save ancak bölüm bitince oluyordu..nasıl kalkayım kardeşim... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olsun olsun...süperdir eminim çok klass bir hikaye cool bir kahraman..daha ne olsun...vala süper olurya hanımlarda anca bize kızıp yemekkkkkkkkkk yemekkkk sogudu deyip bagırsınlar...ben 2000 lerden beri alıştım çok tınmıyom artık...ps de save ancak bölüm bitince oluyordu..nasıl kalkayım kardeşim... :kıhkıh:

Abi seni çok iyi anlıyorum desem yalan olmaz :)Oyunda bir hikaye ileryeyişi var hiç bir oyunda ara videoları bu kadar merakla beklememiştim bildiğin animasyon film in içindesin.

Şu an san paulo dayım etrafı kesmekten başım dönüyor.Bide sanal zeka oldukça iyi birileri sığındığın yere ateş açarken diğerleri sana yaklaşıyor.zor seviyede oynuyorum bir bölümü 15 20 tekrarla geçtiğim yerler oluyor ama değiyor son adama kadar öldürmek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.