Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil

Oyun Platformları  

55 üye oy kullandı

1. 1. Oyun oynarken hangi platform'u kullanıyorsunuz?

• Desktop
      17
    • NoteBook
      18
    • PS1
      0
    • PS2
      1
    • PS3
      20
    • PSP
      1
    • xbox
      2
    • Wii
      1
    • iPad / iPhone / iPod
      5
    • Android Tablet / Phone
      7

Önerilen Mesajlar

En yeni oyunlardan future soldier sadece oyunun artıları ve eksilerinden bahsedicem önce video

Artıları :

Muhteşem grafikleri

ateş hissi

silahlar ve modifiyesi

3 elemanı aktif şekilde kullanabilme(kime kime vuracağını söylüyorsunuz sizde bir hedef seçip susturucu silahlarla aynı anda 4 düşmanı indirebiliyorsunuz)

Yoğun çatışmalardaki gerçekçilik ve siper alma ve siperden sipere koşturma

Gece görüşü ultrasonik görüş ve görünmezlik(ultrasonik te duvarların ve siperlerin ardını görebilme)

Zorluk seviyesi(öyle elinizde silahla o siper senin o siper benim takılamazsınız anında indirir yapay zeka)

Ve kullanılan tüm ekipmanlar.

Şimdi eksileri

Yüksek sistem ihtiyacı(normal düzeydeki bilgisayarlar en düşük grafikte oynayabilir en fazla)

Bu tarz oyunlara alışık olmayanlar için oldukça zor

Kontrollerine alışmak biraz zaman alıyor

Uykusuz bırakıyor

:) :) :)

Aynı bu şekil artı ve eksiler olarak başka incelemelerim olucak şimdilik budur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımm biliyom....ilk serisini oynamştım çok araç gereç var...birde hiç acele edilmeden oynanacak bir oyun çünkü kafanı çıkarır çıkarmaz headshoot..o derece yani...bende spec opsu bitirdim güzeldi...ama hala max payneyi oynayamadım...inmedi ki bir türlü...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

CSR Racing'in videosunu çekmek istiyorum ama yanımda cihaz yok..

kalkışta geçiyor adam beni sonra arkadan kaptırım geçiyorum, yav çok zevkli... uhuuuuuu :D

Birde arabaya sticker, boya yaptır. Ekstra para veriyor kazandığın yarışlarda. Kalkışta patinaja düşmemek ve doğru devirde kalmak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde hiç acele edilmeden oynanacak bir oyun çünkü kafanı çıkarır çıkarmaz headshoot..o
Bundada aynen öyle abi elinde silah bi otarafa bi butarafa gezemezsin anında indiriyorlar ama işin zevkli yanıda o mecbur plan yapıyon mecbur uygun anı bekliyon.Bu arada max payne i bekletiyorum senin için arkadaşta :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundada aynen öyle abi elinde silah bi otarafa bi butarafa gezemezsin anında indiriyorlar ama işin zevkli yanıda o mecbur plan yapıyon mecbur uygun anı bekliyon.Bu arada max payne i bekletiyorum senin için arkadaşta :)

bende spec opsu silmedim merak etme...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende spec opsu silmedim merak etme...

Abi ben onu buldum bi arkadaştan sen silebilirsin saolasın.Oyunu genel olarak çok beğendim fakat şimdi ghost recon a taktım çak fazla oynıyamıyorum.Ama şu kadarını söyliyim grafik ve kumlar altında kalmış dubai oldukça iyi.Hatta bi bölümde kumlar dev göktelenlere dayanmış bir sahne vardı bıraktım oyunu manzara seyrettim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.07.2012 - 16:13 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

CSR Racing'in videosunu çekmek istiyorum ama yanımda cihaz yok..

kalkışta geçiyor adam beni sonra arkadan kaptırım geçiyorum, yav çok zevkli... uhuuuuuu :D

Yeni Aracım..BMW 1'den sonra chavrlt alacaktım fakat bunu offer etti %50 ucuz mecbur aldım..

Mustang BOSS 302

Engin abi ben daha T3'e şimdi geçiyorum, kaç günde bitirdin sen bunu ? sıkılmaya başladım da :P

Yalnı bu aracın motor manyak, hep üst devirde geziyor.Motor sesi de aynı gerçek gibi...gooorrrrrr

IMG_5071.png
IMG_5072.png
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.